Doğum öncesi öksürük

Annelig

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2017
3.679
7.320
30
Şuan 37+6 günluk gebeyim 38+3 te doğumum planlı sezaryen olacaktı. Cumartesi günü anestezi doktoruna gittim bir problem yoktu dün geceden beri öksürük başladı kızım 10 gündür öksürüyor zaten aylardır öksürüyor doktora gidiyoruz hava veriyorlar evde veriyorum ilaç hava iyileşiyor bir hafta sonra tekrar iliğimle kemiğimle yıldım bu sene kıştan eşim annem ve ben sadece öksürük var hepimizde kızımda daha şiddetli bende hafiften başladı ama doğuma kadar artarsa eğer doğumun olmama ihtimali var mıdır acaba anestezide problem olur mu acaba spinal anestezi olacağım çok takıldı aklıma doğum öncesi hastalik olmasın dedim kendimi korudum şuan hepimiz öksürüyoruz gerçekten yıldım artık bebek doğarsa sağa Salim kızımı artık okula göndermeyecegim bu nalet salgın bitene kadar.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, genel anestezi olmadığı için doğum gerçekleşecektir diye düşünüyorum ama yeni doğan bebeğe kimsenin yanaşmaması çok önemli diye düşünüyorum, çok geçmiş olsun, sizde 4 gün içinde toparlarsınız umarım

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, genel anestezi olmadığı için doğum gerçekleşecektir diye düşünüyorum ama yeni doğan bebeğe kimsenin yanaşmaması çok önemli diye düşünüyorum, çok geçmiş olsun, sizde 4 gün içinde toparlarsınız umarım
Umarım çok teşekkür ederim yani aylardir korkuyla hamilelik geçirdim hasta olmayın diye kendimi korudum şimdi herkes hasta bebek için korkuyorum inşallah doğum olur birşey olmadan hastanede kalmak bile korkutuyor bir hastalık kapariz diye gerçekten çok zor kış doğumu.

Misafir kabul etmemeye çalışın, çok çok kötü hastalık sezonu şuan, kolaylıkla geçsin inşallah

Misafir kabul etmemeye çalışın, çok çok kötü hastalık sezonu şuan, kolaylıkla geçsin inşallah
Şuan bile kimseyi kabul etmiyorum doğumdan sonrada etmem kızımda bir süre okula gitmesin kreşte zaten gitmesi daha kötü dönüyor bize kardan çok zarar.

Evet evet gönderme, hergün yeni bi hastalık çıkıyor sonumuz hayrolsun

X