doğum sonrası hızlı kilo kaybı halsizlik

gibigibi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2015
832
266
Doğuma 67 kg gittim bebegım 6 aylıkken ben 46 kıloya düştüm okadar halsizim okadar sinirli okadar mutsuzum kalbimde çarpıntı kafamda vesveseler derken doktora gittim doktora okadar yorgunumkı düşüp ölücem dedim. troidim normal insandan 35 kat hızlı çalışıyormuş ilaç verdı bebege zararsız ılk haftadan farkettı 1.5 yılda düzeldi artık normal tam tersıde olabılır yıne stres sınır ve kılo verememe troıdın az calıstıgına ısaret doğumdan sonra bazı kadınların troıdlerı bozuluyor saglık ocagı 2 dk da kan alıp yapıyor testı varsa sızdede bır baktırın derım.

Benimde vucut agrilarim vardi uyandigimda bile yorgundum d vitaminim 6 ya dusmus 30 olmasi gerekir

Bende de ayni sorun vardi asiri sinirlilik halsizlik el ce ayak eklemlerimde agri vs vs...
Emzirmeye ve uykusuzluga verdim hep ama isin asli oyle degilmis..
Bir gece nefes alamadim..bogazim sisti ve yutkunamadim...sabahi zor ettim.endokronoloji bolumunde testler yapildi..hamilelik ve emzirme donemine bagli hormonsal degisimden subako troit diye bir rahatsizlik ciktim.cok sukur tedavi edilebilen bir hastalik..ama uzin hir surec gerektiriyor .ihmal etmeyin lutfen dr.a gidin sizde..

X