Doğum sonrası kanama

Lütfen konum taşınmasın bu benim için büyük dert.
Hanımlar doğum yapalı 2 ay oldu 2 ay içinde 5 defa adet oldum 10 gün arayla falan gayet çok geliyor normal adet gibi neden böyle oluyor acaba hemen randevu aldım ama başına böyle bişey gelen var mı int baktım biraz rahim kanseri falan diyor korktum açıkçası.
Vajinal doğum olsa dikis tutmamistir diyecegim. Kanser değil bir kere onu geçelim. Sadece Kanamayla kanser olunmaz.
Normal adet oluyor olabilirsiniz. Adetler doğumdan sonra hemen düzene girmeyebilir.
Benim bir yengem doğumdan 1 yıl sonra adet görmeye başlar diğer yengem sizin gibi adeti bitmez. En doğru bilgiyi doktorunuz verecektir. Geçmiş olsun.

İki ay bana da çok uzun geldi. Benim yanlış hatırlamıyorsam 5 gün çok yoğun, 5 gün yoğun, 5 gün orta olmuştu ve azalarak bitmişti. Sonra 6 aya yakın regl olmadım. Ama emziriyorum o yüzden reglim epey gecikti sanırım.

40 gün boyunca aralıklarla kanamam oldu. Sonra da normal adet günümde oldum. Sezeryanlıyım ve emziremiyorum. Doktor normal dedi. Oğlum 3 aylık 90 günün yarısında adetliydim gibi düşünebilirsiniz. Bazen çok yoğun bazen günlük pedi doldurmayacak kadar geliyordu.

ayrıca buranın konusu değil bu. Yanlış yere açmışsınız.

Bana normal geldi yaşadığınız durum.
Benimde ilk doğumumda öyle olmuştu (sezeryandı)
Ara ara artan ara ara azalan şeklinde bir müddet devam etmişti.
Ama siz tabii ki kontrollerinizi olun.

Hanımlar doğum yapalı 2 ay oldu 2 ay içinde 5 defa adet oldum 10 gün arayla falan gayet çok geliyor normal adet gibi neden böyle oluyor acaba hemen randevu aldım ama başına böyle bişey gelen var mı int baktım biraz rahim kanseri falan diyor korktum açıkçası.
Doğum sonrası 40 gün olan kanama adet değildir
İster aralıklarla ister aralıksız sürsün farketmez adet değildir
Yeni Doğum yaptınız bunlar normal şeyler ne kanseri
Benim kanamam bir yıl sürdü, bir yıldan sonrada ayda bir değil daha sık kanamam oldu, hiçbir sağlık problemim yoktu

Lohusalıkta çok normal adet kanaması değil onlar

X