Doğum sonrası makatta kanama

rabis97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
8
2
26
Merhabalar 2 ay önce normal doğum yaptım simdi 10 gündür büyük tuvaletimi yaparken çok acı ve yanmam oluyor aynı zamanda da kanıyor. Tuvalete çıkmak kabus gibi oldu gerçekten yaşayanlar ve bir çözümü olan var mı

Merhabalar 2 ay önce normal doğum yaptım simdi 10 gündür büyük tuvaletimi yaparken çok acı ve yanmam oluyor aynı zamanda da kanıyor. Tuvalete çıkmak kabus gibi oldu gerçekten yaşayanlar ve bir çözümü olan var mı
ben hemen dogum sonrası yasadım cok zordu bı krem vardı tüp şeklinde makata kullanıyorsun muthiş 2gun içinde hiçbirsey kalmadı adını bulabılırsem yazarım..bol bol sıcak su tutun rahatlatır kabız olmamaya calısın

Zeytin yagini bol kullanin hatta makat kisminada ben olsam surerdim kanama durdurucu etkisi var , hem tuvalette aciniz azalir , arastirin isterseniz

ben hemen dogum sonrası yasadım cok zordu bı krem vardı tüp şeklinde makata kullanıyorsun muthiş 2gun içinde hiçbirsey kalmadı adını bulabılırsem yazarım..bol bol sıcak su tutun rahatlatır kabız olmamaya calısın
Yaa teşekkür ederim adını hatırlarsanız yazarsanız çok mutlu olurum. sıcak suyu deneyeceğim inşallah

Sanırım zaten doğumdan sonra hemoroid yada çatlak oluyormuş genelde geçer diye bekledim fakat geçmiyor birkaç birşey deneyip doktora gideceğim mecbur
Bende 5 yıldır var doğum sonrası başladı bol sıvı şeyler tüket lifli şeyler ys kabızlık oldumu kötü

X