Doğum sonrası saç dökülmesi ve saç boyama

ahgul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2016
281
105
Hanımlar merhaba. Malumunuz doğum sonrası saçlar çok dökülüyor benimde aynı derdim var hem dökülme için çare arıyorum hemde saçımı boyatmak istiyorum çok bunaldım değişiklik olur bana. Ama organik saç boyası var mı bildiğiniz. Ve ssç dökülmesine nasıl çare buldunuz.

Hanımlar merhaba. Malumunuz doğum sonrası saçlar çok dökülüyor benimde aynı derdim var hem dökülme için çare arıyorum hemde saçımı boyatmak istiyorum çok bunaldım değişiklik olur bana. Ama organik saç boyası var mı bildiğiniz. Ve ssç dökülmesine nasıl çare buldunuz.
Ben 2 ay once dogum yaptim bu aksam sacimi boyadim sari benim saclar,dip boya icin eczaneden phyto Parisin açık sari dore rengini aldim organik,bi tarafima anca yetti cokta uymadi rengi ama beyazlari kapadi,gece 12den sonra eşimi nobetci eczaneye gonderip boya aldircam tek tarafim siyah kaldi Rezil gibi😄

Ben 2 ay once dogum yaptim bu aksam sacimi boyadim sari benim saclar,dip boya icin eczaneden phyto Parisin açık sari dore rengini aldim organik,bi tarafima anca yetti cokta uymadi rengi ama beyazlari kapadi,gece 12den sonra eşimi nobetci eczaneye gonderip boya aldircam tek tarafim siyah kaldi Rezil gibi😄

Az miktarda o zaman paketi. Düşünemiyorum bi taraf siyah bi taraf sarı:KK48::KK48::KK48:bende organik boyalar ı araştırayım bakalım

Benim doktorum da sakınca görmedi ama benim içim rahat etmedi. Dermatoloji doktoruna gittim saç dökülmesi için ve önerdiği boyayı alayım diye kızıl istediğim için ve saçım koyu kahve olduğu için kendini belli etmedi. Tahmin ediyordum böyle olacağını ama işte belki biraz belli olur dedim sadece ışıkta belli oluyor. Bide başörtülü olduğum için evin içinde ışığın altına geçiyorum resmen saçımın boyasını farketmek için:KK48::KK70::KK70:

Doğal boya arıyorsanız naturign öneririm kızlsr. Fiyatı biraz fazla ama beyazları güzel kapatıyor ve kokusundan bile belli doğal olduğu. Çok renk seçeneği yok malesef.

Sen koyu renk boyamissndir,doktor bana sarı boya sürmek zararli dedi sadece
Bilinenin aksine sarı saç boyaları koyu renge göre cok daha zararsızdır. Koyu renkler daha alerjendir. Içerisinde kobalt vardır. Bir de yeni nesil açıcılar cok yumuşak va saç ve deriye zarar vermiyor

X