Bebek Beslenmesi Doğum sonrası yaşanılan çevresel sıkıntılarımız

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

heromum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2013
25
2
Merhabalar.Doğum sonrası tüm annelerin yaşayacağı bir konuda bişeyler söylemek istiyorum.Ben doğumdan sonra çevremden yerine göre pozitif,yerine göre negatif yorumlar aldım.Bir de daha rahat bir ortamda olmak isterken çevremin duyarsızlığı beni yormuştu.Bebeğimle başbaşa olabilmek o zamanlar için çok önemliydi. Kalabalık ortamda hep bir stres altında oluyordum gerek sözlerden gerek se de hal ve hareketlerden dolayı.Eminim ki birçok anne için ortak bir durumdur. Bu gibi durumlar yaşayan ve yaşaması muhtemel annelerle dertleşmek isterim ,ne gibi şeyler başlarına geldi?

Açıkcası bu durumu bende merak ediyorum hem kendi annem hem de elimin annesi olacak ilk torun olduğu için babalarımız bile gelebilir ben yatakodasının kapısını kapatıp bebekle ilgilenmeyi düşünüyorum zaten eşimde izinde olacak

X