Doğumdan sonra cinsel hayatımız bitti mi?

Konu

Konuyu nasıl değiştiriyor ne diyor?

Ondan vazgeçebileceğimi çok iyi biliyor hemde gozumu kirpmadan . Kaldi ki bem ondan cok daha gencim neler yapabilecegimi iyi bildigi icin de kiskaniyor ...bir de sürekli evde. Homeoffice çalışıyor Berabwr film bile izlemiyoruz artik umudum tükendi ustelemk de istemiyorum ama bir yandan genc oldugum geliyor aklima hata yapmamak icin duzeltmeye çalışıyorum.

sanırım artık benden etkilenmiyor üstüne bir milyona yakın borç girince araya iyice beni unuttu . Gecen gün de yasaklı sitelere girdiğini gördüm bunun için kavga ettim tekrarlnirsa bosanirim dedim . Daha yakalamdim ama kendimi çok kötü hissediyorum kadınlığım elimden alınmış gibi. O böyle yaptıkça ondan soğuyorum defalarca anlattım ona

Çocuk olduktan sonra etkilenmeyen evlilik yok gibi bir şey sanki onlar lohusa oluyor Yarabbim geçiyor zamanla bebeğe adapte olduklarında değişiyorlar ama giden bizden oluyor maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…