Doğumunuzu kaçıncı haftada yaptınız ve bebeğiniz kaç kilo doğdu hanımlar

nebutantana

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2023
175
128
33
Merhaba sevgili hanımlar :). Ben şuan 37+6 haftalık hamileyim bebeğim en son kontrolde 3200 kg ve 50 cm görünüyordu . Her şey yolunda görünüyor ama bebeğim 28. Haftadan beri ters pozisyonda duruyor doktor 38. Hafta ortası gibi kontrole çağırdı hala dönmemiş olursa. 39. Hafta öncesi sezeryanla alacağız dedi . Ben 40. haftaya kadar beklemek istiyordum bebeğim güzelce gelişsin büyüsün diye ama ters durduğu için sezeryanla daha erken haftada alınacak. :/ Bu haftadan sonra sizce dönme ihtimali var mıdır ? Bu durumu yaşayanlarınız oldu mu daha önce .
Merak ettiğim diğer konu ise kaçıncı haftada doğum yaptınız ve kaç kilo doğdu bebişleriniz ? 🌸 şimdiden çok teşekkür ederim.

34+4 de suyumun sızıntı şeklinde gelmesi ve bitmesiyle beni apar topar sezaryene aldılar 2150 gram doğdu ödemler gidince 1900 gramdı

Merhaba sevgili hanımlar :). Ben şuan 37+6 haftalık hamileyim bebeğim en son kontrolde 3200 kg ve 50 cm görünüyordu . Her şey yolunda görünüyor ama bebeğim 28. Haftadan beri ters pozisyonda duruyor doktor 38. Hafta ortası gibi kontrole çağırdı hala dönmemiş olursa. 39. Hafta öncesi sezeryanla alacağız dedi . Ben 40. haftaya kadar beklemek istiyordum bebeğim güzelce gelişsin büyüsün diye ama ters durduğu için sezeryanla daha erken haftada alınacak. :/ Bu haftadan sonra sizce dönme ihtimali var mıdır ? Bu durumu yaşayanlarınız oldu mu daha önce .
Merak ettiğim diğer konu ise kaçıncı haftada doğum yaptınız ve kaç kilo doğdu bebişleriniz ? 🌸 şimdiden çok teşekkür ederim.
Bebeğinizin kilosu ve boyu gayet iyi gözüküyor 39. haftada doğum için erken bir hafta değil bence bu kadar takılmayın bu duruma o haftada doğan bir bebek dışarıda daha hızlı bile büyüyebilir :)

32.haftada 200 kilo doğdu 1800 e düştü 23 gün yoğun bakımda yattı 2300 le eve geldik şimdi 8 aylık 8700 Gr

Kızım 34 te ters döndü, Dr 38 e kadar tekrar dönebilir demişti, 37 de döndü tekrar. Kanala girdi uzun süre bekledi sonra vazgeçti tekrar kanala girmedi 🙈 40 +0 da 3310 kilo doğdu. Sağlıkla kavusun yavrunuza

X