Doguruyor muyum, yardım =(

Derinvebebekleri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
479
559
28
Amin, ecmain ❤️

Söylediler mi bilmiyorum magnezyum kasılmalara çok iyi geliyor, ben hep riskli gebelik geçirdim düşük ve erken doğum riskleri vs derken "diasporal direkt magnezyum" kullandım. Toz şeklinde, suya katmadan direkt ağzınıza döküp tüketiyorsunuz limonlu. Günde 1tane, hemen rahatlatıyordu kasılmaları. Doktorunuza sorabilirsiniz isterseniz
Velborn içiyorum icinde birçok bilesen var magnezyum da var. Bunu duyduğum sevindim zaten kasılmalar devam edecektir illaki cok agri olursa hemen giderim yine 🥰 Allah bebislerinisi size bağışlasın 💙

SUAN karnimda hickiran küçük bir timsahlar var😊 sizinde bebeğiniz hıçkırık miydi benim gunde 3 4 kez hickiriyo😇

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 157 gün geçti.

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.848
16.872
28
Velborn içiyorum icinde birçok bilesen var magnezyum da var. Bunu duyduğum sevindim zaten kasılmalar devam edecektir illaki cok agri olursa hemen giderim yine 🥰 Allah bebislerinisi size bağışlasın 💙

SUAN karnimda hickiran küçük bir timsahlar var😊 sizinde bebeğiniz hıçkırık miydi benim gunde 3 4 kez hickiriyo😇
Ben buradayım, sağlıkla bekliyorum anneciğim diyor :) inşallah vaktinde sağlıkla gelsin kuzucuğun, tekrar geçmiş olsun. Doğuma kadar annesi biraz dinlendirmek istemiş :)

Evet benim kızım da hıçkırırdı :) şimdi 2buçuk yaşında teyzesi, elhamdulillah. Profilimdeki minnoş kız benim kızım, 1.yaş günü çekiminden

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1096 gün geçti.

Derinvebebekleri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
479
559
28
Ben buradayım, sağlıkla bekliyorum anneciğim diyor :) inşallah vaktinde sağlıkla gelsin kuzucuğun, tekrar geçmiş olsun. Doğuma kadar annesi biraz dinlendirmek istemiş :)

Evet benim kızım da hıçkırırdı :) şimdi 2buçuk yaşında teyzesi, elhamdulillah. Profilimdeki minnoş kız benim kızım, 1.yaş günü çekiminden
Aynen onu hissetmek cok güzel 😊
Allah bağışlasınnnn, ömrü kaderi cok guzel olsun🤭💕

Dinleniyoruz bakalim.. dogum yaptigimda haber veririm 🤭💞

Derinvebebekleri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
479
559
28
Aminn inşallah.. Güzel haberlerini bekliyorum inşallah 💕
Yine bennn 🙄

Az once tsortume baktığımda her iki gogsumden de sut geldigini fark ettim ve durmuyor. Yoğun bir sekilde geliyorlar. Kasilmam yok ama ishalim var birnanda oldu. Sizce bu bir dogum belirtisi mi? Doktoruma gitmeli miyim yarin?

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.848
16.872
28
Yine bennn 🙄

Az once tsortume baktığımda her iki gogsumden de sut geldigini fark ettim ve durmuyor. Yoğun bir sekilde geliyorlar. Kasilmam yok ama ishalim var birnanda oldu. Sizce bu bir dogum belirtisi mi? Doktoruma gitmeli miyim yarin?
Sancıyı hissetmiyor olabilirsiniz nst çekilmeden sancı var yok emin olunmuyor malesef.

Süt hamilelikte gelebilir normaldir, elinizle sağmayın kendiniz yine de. Biliyorsunuzdur bu kolostum denen sütü bebeğinizin alması önemli.

Erken doğum riskiniz varken ne olur ne olmaz mutlka gidin derim. İshal de doğum öncesi olabiliyor. Nişanınız gelmedi herhalde ama yine de nişan gelmeden de doğum başlamış olabiliyor bir önceki yaşadığınız gibi

Eğer huzursuz hissederseniz ne olur ne olmaz gece de acile gidin siz beklemeyin. Hamilelikte anne bebek bağı çok farklı, hissediyoruz bir şekilde... Bir şey yoksa da önemli bir durum yokmuş der dönersiniz eve, içiniz rahat etsin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1096 gün geçti.

Derinvebebekleri

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
479
559
28
Sancıyı hissetmiyor olabilirsiniz nst çekilmeden sancı var yok emin olunmuyor malesef.

Süt hamilelikte gelebilir normaldir, elinizle sağmayın kendiniz yine de. Biliyorsunuzdur bu kolostum denen sütü bebeğinizin alması önemli.

Erken doğum riskiniz varken ne olur ne olmaz mutlka gidin derim. İshal de doğum öncesi olabiliyor. Nişanınız gelmedi herhalde ama yine de nişan gelmeden de doğum başlamış olabiliyor bir önceki yaşadığınız gibi

Eğer huzursuz hissederseniz ne olur ne olmaz gece de acile gidin siz beklemeyin. Hamilelikte anne bebek bağı çok farklı, hissediyoruz bir şekilde... Bir şey yoksa da önemli bir durum yokmuş der dönersiniz eve, içiniz rahat etsin
Ne su ne de nisan gelmedi karnim ara ara kasiliyor ama sancim yok bebek hareketleri iyi. Banyo yaptım ve pecete koydum bakalım devam edecek mi ederse gidicem artik.

Cvpp icin cooo tsk ederim ⭐🥰

Selin0121

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
19
14
29
Yine bennn 🙄

Hayırlı olsun doğum yapmışsınz birşey sorabilirmiyim size

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 42 gün geçti.