Doğuştan erkekte 47.XXY olup TESE ameliyatı ile hamile kalan arkadaşlar yazsınlar

S

siss20

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar eşim E26 yaşında doğuştan 47.XXY kromozomlu olduğu için hem azospermik hemde mikrotese ameliyatı olmadan hamile kalmam imkansızmış, böyle sorunu olup testislerinden TESE ameliyatı geçirdikten sonra TüpBebekte hamile kalan bayan arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar...

siss 20 merhaba benim eşimde 34 yaşında sizinle aynı şikayetlerimiz var biz şimdi tedaviye başlıyoruz acı bademde Şahin Zeteroğlu doktorumuz umarım başarılı olur ... siz bunu baya önce yazmışsınız peki siz denedinizmi başarı durumunuz nasıl bana dönüş yapabilirmisiniz ??

yazdığınız 47 xxy kromozomunu bilmem ama inmemeiş testis nedeniyle . tese yoluyla sperm alındı yeni transferim oldu. hamiş kalırsam yazarım. ama kalanlar var teseden önce bende araştırdım.

Kayra bana bıraz umut verdın arkadaŞ bız yolun baŞındayız hayırlı haberlerını beklıyorum :=)) bızımde sonuÇlanınca haberleŞelım..rabbım kucaĞına almak nasıp etsın ınŞallah allah yÜm arzulayanlara bnasıp etsın

46xy eşim benimde testisten alınarak yapıldı hamileyim şuanda canım.. inmemiş testisden dolayı azosperm idi eşim

X