Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

ayy ne güzell anlatmışsıınn.... bende ağlarım herhalde.. sarılamam donar kalırım gibi geliyor:)) Allah kalp atışını duyduğun günleride göstersin. inan senin yazını okurken gözlerim doldu. çok suluyum bu aralar.. :KK5:

Amin kuzum. Sizde anlatırken ben ağlıycam sevinçten. Birimizin mutluluğu hepimizin mutluluğu. üzültüsü hepimiz üzüntüsü oluyor.

Aynen Yasemin cok garip bisey ama burda acayip bi yakinlik oluyo, sanki cok eski dostmussun gibi hissediyosun, sanirim bu ayni sikintiyi cekmekten dogan bi durum. Buradaki insanlar seni hic kimsenin anlayamayacagi kadar iyi anliyolar ve bu cok rahatlatiyo insani.
Kizlar hepimiz hamile olursak (zaten olanlar haric tabii) bulusalim bi gun.

Merve's iPhone

Ben reglimin ikinci gunu gidicem, onun da tam tarihini bilemiyorum ama 25'i gibi olurum heralde gibi gelio. Yani persembe orda olmicam :KK43:
Yasemincim bu arada senin reglin one gelmis miydi yumurta toplamadan sonra? Geldiyse kac gun geldi cnm?

Merve's iPhone

Aynen Yasemin cok garip bisey ama burda acayip bi yakinlik oluyo, sanki cok eski dostmussun gibi hissediyosun, sanirim bu ayni sikintiyi cekmekten dogan bi durum. Buradaki insanlar seni hic kimsenin anlayamayacagi kadar iyi anliyolar ve bu cok rahatlatiyo insani.
Kizlar hepimiz hamile olursak (zaten olanlar haric tabii) bulusalim bi gun.

Merve's iPhone

olur tatlım ben perşembe aksilik olmazsa klinikteyim o gün gelen var mı

Ben reglimin ikinci gunu gidicem, onun da tam tarihini bilemiyorum ama 25'i gibi olurum heralde gibi gelio. Yani persembe orda olmicam :KK43:
Yasemincim bu arada senin reglin one gelmis miydi yumurta toplamadan sonra? Geldiyse kac gun geldi cnm?

Merve's iPhone
hmm ben de pazartsi orda olcam sonra adet beklicem .. perşembe bende orda deilim yani :KK43: :KK50:

Merve's iPhone

Canım zaten yumurta toplamdığında ilaç veriyor tarlusal 10 gün kullanıyorsun. Sonra 10 gün içinde hastalanıyorsun. Yani benimki zaten düzensiz ben ilaca göre oldum

Amin kuzum. Sizde anlatırken ben ağlıycam sevinçten. Birimizin mutluluğu hepimizin mutluluğu. üzültüsü hepimiz üzüntüsü oluyor.
aynen öyle cnm,, hayırlısı inşallah kontrole gitte sonra dr aramayla uğraşacaksın. bahccideki dr lar nerede doğum yaptırıyor? takiplere ben gidemem herhalde evime çok uzak :KK43:

aynen öyle cnm,, hayırlısı inşallah kontrole gitte sonra dr aramayla uğraşacaksın. bahccideki dr lar nerede doğum yaptırıyor? takiplere ben gidemem herhalde evime çok uzak :KK43:
Aynen canım burası külfetli olmasa katlanırdım yola ama maalesef arayış var.

Yasemincim bana tarlusali sadece 4 gun kullanmam icin verdi, 10 degil.

Merve's iPhone

Canım pardon 6 gün. Bitince 10 gün içinde hastanırsın hastalanmazsan hicranı ararsın canım ben 4 gün sonra hastalanmıştım.

Ayyy ne guzel iki kardes birlikte buyutceksiniz, keske bnm kardesim de evlense, nerdeeeeee..

Merve's iPhone

Bakalım memnun kalırsam bu dr. devam ederim. Artık eve ultroson cihazı alırsın hehe benim eşim düşündü sanki sudan ucuz ve çok sağlıklıymış gibi

Yasemin şimdi gördüm hayırlı olsun canım Rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallahhh :))))darısı başımıza benimde pazar günü toplamam var Erbil hoca yapacak:)))

Yasemin şimdi gördüm hayırlı olsun canım Rabbim tez zamanda kucağına almayı nasip etsin sağlıkla inşallahhh :))))darısı başımıza benimde pazar günü toplamam var Erbil hoca yapacak:)))

Sağol canım. Çok teşekkür ederim. Darısı senin başına inş. Bu arada Opun hayırlı olsun. Umarım iyi sonuçlar alırsınız.

Kızlar çok hastayım. Bebek haberini aldığımdan bu yana hapşırık tıksırık eksik olmadı. Birde dün üstüne küçük çaplu bir kanamam oldu. Çok şükür şu an yok ama bize dua edin olur mu.

Kızlar çok hastayım. Bebek haberini aldığımdan bu yana hapşırık tıksırık eksik olmadı. Birde dün üstüne küçük çaplu bir kanamam oldu. Çok şükür şu an yok ama bize dua edin olur mu.
geçmişş olsun canımm :KK43: mevsim değişikliğii işte. bol bol meyve yee :KK43: Dualarımız sizinlee .. :KK49:
benmde yumurta toplamam yarına ertelendii.. :) :KK53:

X