Doktor konusunda kafam çok karışık tavsiye lütfenn

Kızlar selamlar ben ve eşim ikimizde burun ameliyatı olmayı düşüyoruz. Ben daha çok estetik eşimse daha çok nefes için olmak istiyor. araştırdığım doktorlar haldun kamburoğlu,eyüp bozkurt,teoman doğan,barış çakır,engin erkal,timur batmaz sizce bunlar nasıl doktorlar yada tavsiye edeceğiniz doktor var mı? hangi doktoru okusam illa olumsuz bir yorum çıkıyor kafam karıştı. ben burnunum ucu düşük kemer var onlar düzelsin burnumda cok küçülsün istemiyorum. Herkese geçmis olsun şimdiden
Ameliyat oldunuz mu bilmiyorum ama eşim Serdar yüce ye gitti.6 ay kadar önce kemer sorunu yüzünden ameliyat oldu şişlikler inene kadar bu ne diyosunuz ama şuan ki durumundan memnun ben de beğeniyorum.Biraz toparlandığımda ben de ameliyat olacağım Serdar Bey e araştırın isterseniz.

Kızlar selamlar ben ve eşim ikimizde burun ameliyatı olmayı düşüyoruz. Ben daha çok estetik eşimse daha çok nefes için olmak istiyor. araştırdığım doktorlar haldun kamburoğlu,eyüp bozkurt,teoman doğan,barış çakır,engin erkal,timur batmaz sizce bunlar nasıl doktorlar yada tavsiye edeceğiniz doktor var mı? hangi doktoru okusam illa olumsuz bir yorum çıkıyor kafam karıştı. ben burnunum ucu düşük kemer var onlar düzelsin burnumda cok küçülsün istemiyorum. Herkese geçmis olsun şimdiden
ben henuz olmadım ama cok doktorla görüştüm eyüp bozkurt en begendiğim o oldu doğal kansız ameliyatları ile bilindik biri sanırım diğer ay ona olucam bir görüşün resim vs değil direk video paylasıyor insta hikayelerinde

kesinlikle vacit pamukçu diyorum. ameliyat olalı bir ay olacak ve o kadar memnunum ki her an ulaşabiliyorum sık sık kontrollere çağırıyor zaten. kapalı rinoplasti yapıyor sıfır dikiş ve olağan üstü doğal ve güzel burunlar yapıyor hayatımda tanıdığım en sıcak kanlı en mükemmel doktordur kendisi

Merhaba geçmiş olsun doktorun yeri nerde ve nekadar ücret ödediniz bende olmayı düşünüyorum araştırma asamasindayim henüz

Ankaradaysan Serdar Yüceyi de ekle listene araştır.Bahsettiğin doktorları bilmiyorum malesef ben memnunum zaman geçtikçe daha da iyi.

Zor değil resim ile destekleyebilirim :) değişim var diyorlar ama estetik değil kaş şekli gibi zannediyorlar ön yargılı olmayın
Merhaba Mithat beye ameliyat olmuşsunuz sanırım ben de kendisini çok dürüst bir dr olarak duydum resimlerinizi nasıl görürüm özelden bana yollayabilir misinşz çok sevinirim

kesinlikle vacit pamukçu diyorum. ameliyat olalı bir ay olacak ve o kadar memnunum ki her an ulaşabiliyorum sık sık kontrollere çağırıyor zaten. kapalı rinoplasti yapıyor sıfır dikiş ve olağan üstü doğal ve güzel burunlar yapıyor hayatımda tanıdığım en sıcak kanlı en mükemmel doktordur kendisi
vacit pamukçu ismini ilk defa duydum kendisi hangi şehirde?

X