Doktor Murat Tüzüner’e meme küçültme olanlar

Rokoko88

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2018
25
10
36
Selam bayanlar İzmir katip çelebi araştırma hastanesinde Murat Tüzüner varmış. Meme küçültme ameliyatı için 24 Aralık için randevu aldım. Ama devlet Hastanesi olduğu için çok tedirginim Murat beye yada bu hastanede meme ile ilgili Başka bir doktora operasyon geçiren kendisi yada bir yakını ameliyat olan varmı acaba ?

Selam bayanlar İzmir katip çelebi araştırma hastanesinde Murat Tüzüner varmış. Meme küçültme ameliyatı için 24 Aralık için randevu aldım. Ama devlet Hastanesi olduğu için çok tedirginim Murat beye yada bu hastanede meme ile ilgili Başka bir doktora operasyon geçiren kendisi yada bir yakını ameliyat olan varmı acaba ?
Ben geçen perşembe günü protez çıkarma ameliyatı oldum. Bugün taburcu oldum. Fırsat bulabilirsem sorularınızı cevaplayabilirim.

Ben geçen perşembe günü protez çıkarma ameliyatı oldum. Bugün taburcu oldum. Fırsat bulabilirsem sorularınızı cevaplayabilirim.cunku ben de çok merak ediyordum ve buradan bu doktor ve hastane hakkında hiç bilgi bulamamıştım.anliyorum sizi

Yaaa sen harikasın nasıl mutlu oldum anlatamam öncelikle geçmiş olsun. Bu arada protezi neden çıkardınız bende küçültüp protez yaptırmak istiyordum dik dursun diye. Murat bey nasıl ilgili mi acaba ve hastane olarak nasıl önerirmisiniz?

Benim protezi neden istemediğim Cook uzun bir konu. Siz kararınızı vermişsiniz .yanıltmak ya da aklınızı karıştırmak istemem.

Murat bey gerçekten çok ilgili ve kibar bir doktor. Her sorunuza cevap verir aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz ve epeyce detaycıdir.aslinda Hastane çalışanlarınin hepsi çok iyi. Çok ilgiler. Hiç sorun yaşamadım bu konuda çok memnun kaldım ama hastahane hakkında aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

Yemekler berbat.mutlaka yanınıza birşeyler alın çatal,kaşık,bardak vs. Olsun. Kahvaltı namina hiçbir şey yok. İki gün üç öğün balık çıktı yemekte gerisini siz düşünün.hep kantinden birşeyler aldık.

Ameliyathane çok yoğun.sabah 8 de hazırlanıp ameliyathaneye aliniyorsunuz ama 2 saat aşağıda sıranizin gelmesini bekleyebiliyorsunuz buna psikolojik olarak hazır olun.sikinti yapmayin yani. Aklıma gelenler bunlar yine varsa sorularınız cevaplarım.size de şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.saglikli günler

Yemekler berbat.mutlaka yanınıza birşeyler alın çatal,kaşık,bardak vs. Olsun. Kahvaltı namina hiçbir şey yok. İki gün üç öğün balık çıktı yemekte gerisini siz düşünün.hep kantinden birşeyler aldık.
Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim Salı günü görüşmeye gittim 25 dk her detayını anlattı çok soru sordum çok ilgilendi. Çıktığım da orada ameliyat olmama özel deki doktoruma yaptırma kararı aldım. Çünkü ameliyatı kendisi değil asistanları yapıyormuş kendisi şöyle dedi yatıp kalkıp dua etmen gerekiyor ki o gün sınavları olmasın ki ben gireyim o da mümkün değil çünkü 5-6 tane öğrenci yok onlarca var onlar benim adım altında yapıyor adımı lekemelezler merak etme dedi. Ama kimse kusura bakmasın estetik bu ben canımı sokakta bulmadım kobay olarak ta kendimi kullandıramam. 4-5 bin civarı tutar küçüktme ve dikleştirme dedi. 5 bin daha veririm daha iyi bir doktora daha iyi bir hastaneye yaptırırım.

Yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim Salı günü görüşmeye gittim 25 dk her detayını anlattı çok soru sordum çok ilgilendi. Çıktığım da orada ameliyat olmama özel deki doktoruma yaptırma kararı aldım. Çünkü ameliyatı kendisi değil asistanları yapıyormuş kendisi şöyle dedi yatıp kalkıp dua etmen gerekiyor ki o gün sınavları olmasın ki ben gireyim o da mümkün değil çünkü 5-6 tane öğrenci yok onlarca var onlar benim adım altında yapıyor adımı lekemelezler merak etme dedi. Ama kimse kusura bakmasın estetik bu ben canımı sokakta bulmadım kobay olarak ta kendimi kullandıramam. 4-5 bin civarı tutar küçüktme ve dikleştirme dedi. 5 bin daha veririm daha iyi bir doktora daha iyi bir hastaneye yaptırırım.
Yani tabiki sizin kararınız... Ben sadece size deneyimlerimi anlattım ama "canımı sokakta bulmadım,kendimi kobay olarak kulandırtmam" ifadeleriniz biraz beni rahatsız etti. Bu tarz işler biraz da şans işi. Umarım şansınız yaver gider. Sağlıklı günler diliyorum..

Yani tabiki sizin kararınız... Ben sadece size deneyimlerimi anlattım ama "canımı sokakta bulmadım,kendimi kobay olarak kulandırtmam" ifadeleriniz biraz beni rahatsız etti. Bu tarz işler biraz da şans işi. Umarım şansınız yaver gider. Sağlıklı günler diliyorum..
Yok yanlış anladınız beni size ithafen demedim özür dilerim 🥺 siz ne kadar memnun kalmışsınız ama doktora öyle şeyler anlattı ki ben direk meme küçültmeden bile vazgeçtim böyle devam ederim artık. Yardımın için desteğin için sana minnettarım iyi ki varsın 🙏💜

Merhabalar bende 13 ocakta meme kucultm3 için murat tuzunere muayeneye gidicem. Ameliyat için ne kadar bir süre veriyor. Bilgi verebilir misiniz. Çünkü yazın sıcaklarına maruz kalmak istemiyorum

Merhabalar bende 13 ocakta meme kucultm3 için murat tuzunere muayeneye gidicem. Ameliyat için ne kadar bir süre veriyor. Bilgi verebilir misiniz. Çünkü yazın sıcaklarına maruz kalmak istemiyorum
Bende aynı Dr a ameliyat olacağı m . Aslında ilk tarih Eylül du. Ama 3. Kez erteliyor şimdi 3 Şubat kısmetse inşallah

Murat bey harika bir doktordur. Ben 17 Şubat'ta oldum. Beklediğim de üstünde rahat bir ameliyat ve sonrası yasadim

Hanımlar. Bu adam göğüste büyütüyor mu fiyatları nedir .ablam göğüs. Buyutecekmis ama sütlü şuan çekilmesini bekliyor.bu süreçte arastirma içindeyiz 15 bin filan demişler murat bey kaç diyor

Hanımlar. Bu adam göğüste büyütüyor mu fiyatları nedir .ablam göğüs. Buyutecekmis ama sütlü şuan çekilmesini bekliyor.bu süreçte arastirma içindeyiz 15 bin filan demişler murat bey kaç diyor
Merhabalar.bu adamdan kastınız Murat bey ise Yeşilyurt Devlet hastanesi nde çalışıyor

X