Doktor önerisi

Limonnicee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
47
14
31
Merhaba arkadaşlar 19 haftalik gebeyim pendik medipol hastanesinde doğuma kadar devam edeceğim acaba orda doğum yapmış doktor önerebilecek birileri varmi biraz kararsız kaldım da 🫠🫠 şimdiden çok tsklerrrr 🥰

Cok tsk ederjm cevabin icin 😊 Evet onun ismini çok duydum birde semra inmezi çok duydun Aytekin hanım içinde gebelik tansiyonuna bakmıyor diyenlerde var ondan biraz kafam karıştı yoksa ona gidecektim bende
Semra inmeze benim kuzenim gidiyordu ilk başlarda çok memnundu ama kuzenimde bi risk durumu çıktı ben seni doğum yaptıramam bebeğe ya da sana bir şey olur diye baya korkutmuş kızı biraz fazla açık sözlü biri anladığım kadarıyla. O konuda bi bilgim yok ama bi şansınızı deneyin derim beğenmezseniz gitmezsiniz

Semra inmeze benim kuzenim gidiyordu ilk başlarda çok memnundu ama kuzenimde bi risk durumu çıktı ben seni doğum yaptıramam bebeğe ya da sana bir şey olur diye baya korkutmuş kızı biraz fazla açık sözlü biri anladığım kadarıyla. O konuda bi bilgim yok ama bi şansınızı deneyin derim beğenmezseniz gitmezsiniz
Haklısınız denemekten zarar gelmez Aytekin hanıma gidicem bende çok tsk ederim aydınlattığın yardımcı olduğun için 🫠😊🌸

3 arkadaşım pendik medipol Aytekin Hanımda dogum yaptılar. Biri ssvd, biri normal doğum, biri belden uyusturmalı sezeryan epiduraldi sanırım. Üçü de çok memnundu.
Bende o doktora gitmeyi düşünmüştüm fakat ikiz ve riskli gebeliğim olunca direk perinatoloji uzmanı ve ikiz gebelik konusunda daha tecrübeli doktor arayışına girdiğim için gitmedim. Sürecim tek gebelik seklinde olsaydı kesinlikle Aytekin hanıma şans verirdim

X