Jinekoloji Doktor Tavsiyesi Yardım Lütfen

programmer1453

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
1
0
28
Merhabalar bir Erkek olarak konu açıyorum Kusura Bakmayın öncelikle buraya bu konuyu açmamın nedeni başka platformlarda sağlıklı cevaplar bulamamdı.
Yaklaşık 2 yıldır çocuk sahibi olmak için tedavi görüyoruz fakat bir netice alamadık kalp durması nedeniyle birincisi 5. ikincisi 6. haftada 2 bebeğimiz öldü

Bu yüzden şu an bulunduğumuz doktoru değiştirmek istiyoruz kendisi alanında uzman ama daha profesyonel ve bizimle daha çok ilgilenecek bir doktor arayışındayız.

İstanbulda Avrupa/Anadolu yakası farketmez Yeter ki iyi bir doktor olusun, Tanıdığınız memnun kaldığınız gerçekten alanında uzman Özel / Devlet farketmez bir doktor var mı?

Lütfen Reklam için yanıt vermeyin gerçekten bu yollardan geçmiş birileri bize yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Tercihen Kadın Doktor olmasını istiyoruz.
Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Merhaba, Bülent Kars’ı öneririm anadolu yakasında bu platformda da kendisinin birçok yorumu vardı ben ve birkaç tanıdığım da ona gittik çok memnun kaldım ben. İlk bebeğimi 6. Haftada kaybettim 2.sinde ona göre önlemler alarak ilerledik şuan 3,5 aylık bir yavrum var. Benim kalbimde yeri çok başkadır. Riskli bir durum oluştu acil bir şekilde erken doğum yaptım ve tamamen uyuşturulmam gerekti. O halde asla aklıma gelmeyecek olmasına rağmen doğum esnasında kordon kesilirken vs çocuğumun resimlerini çekmiş o kadar ince düşünceli birisi de aynı zamanda. Almanyadan bir arkadaşımın tanıdığı 2 ayda bir ona geliyordu kontrole hatta çok şaşırmıştım. Tek sıkıntısı var aşırı yoğun ve randevuya gittiğinizde bile uzun süre bekliyorsunuz. Ama buda olabilecek bir şey mesela ben acil doğuma alındığımda ogünkü randevularını iptal etti mecburen böyle durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tüp bebek konusunda da çok iyi olduğunu duydum etraftan bu arada ama tabi yine kendiniz araştırıp bulmalısınız. Bir de biraz pahalı açıkcası😊

X