Doktora gitmeli miyim ?

Pirayeeeee

..
Kayıtlı Üye
15 Mart 2012
1.297
3.424
merhaba kızlar..
Adetim biteli bır hafta kadar oldu ama hala akıntı seklinde kan gelıyor iç çamasırıma daha önceden de olmuştu.ve benım adet gecıkmelerım ve sıddetlı reglı ağrılarımdan dolayı doktora gıttıgımde ultrason sonucumda doktor ıkı yumurtalıgında da 4 5 tane kist var bunlar geçmez ama büyümede olacağını sanmıyorum dıyınce ılac vermıstı doktorun tavırları ıcıme sınmedıgınden ilaçlarımı alıp kullanmadım başka bı doktora daha gıderım dıye ama vakti bulup gıdemedım . Ikı uç aydır da düzenli oluyordum adetımı ama akıntı seklınde kanamalar sınırımı bozuluyor ben bu konuyu cok kafama takıyorum cocukları ınanılmazdı seviyorum ve hemen sahip olmak ısıtıyorum nasıp olursa böyle bısey yaşayan var mı hemen gıtmelı mıyım doktora fıkırlerınıze cok ihtiyacım var :KK43:(
:KK14::KK14:

Canım bunu yaşayan yoksa yada birşey olmaz deseler bile,tabiki doktora gitmekn en mantıklı.çünkü kötü hastalıklara yol açabilir.sen git görün muhakkak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:O kist var dedi ve ilacları kullanmadınız üstüne tekrar doktora da gitmediniz :O şaştım kaldım yani, benim 2 adetimde azalma oldu doktora kostum hemen , 3-4 haftadır testler oluyorum, yarında ultrasona giricem mesela :/ bence biraz kaygılanmalısınız bu normal bir şey değil, adamakıllı bir doktora gidip tüm tetkiklerinizi yaptırın ve tedavinizi olun.

Evet sanırım cok duyarsız davrandım ama su an cok endıselendim hemen randevu alıcam kıst mı var herkezde var böyle seyler duyduğumdan herhalde gıdıcektım ogrencıyım hep erteledim :2:

X