Doktorun enteresan yorumu :/

MAYIS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2013
306
164
bebek olması için bir yola çıktım ilk kontrole gittim doktora ve beni adetimin 5. günü çağırdı.. yumurtalıkta yumurtaya benzeyen ve istediğimiz ölçülerde bir kitle var dedi ama bunun yumurta mı yoksa kist mi olduğunu söyleyemem çünkü bunu ancak adet zamanında öğrenebiliriz dedi.bir de sıvı varmış rahimde dedi ki bu sıvı ya yumurtalık iltihabında olur ya da şuan gebelik gerçekleşmiş ve koruma sıvısı olabilir dedi yanı bütün cevapları adet günlerinde anlayabileceğini söyledi..
bu doktora giden veya benim gibi sıvı oluşmuş olan ve bu şekilde bir yorum alan oldu mu???

baska bır doktora daha gıt bence en azından hamıle olup olmadgnı kan testı yaptırıp anlayabılırdı anlamadm koruma sıvısı degılse kıst tır bende gıttım gecen ay doktora bı öyle dedı bı böyle ordan cıktm baska doktora gıttım alakası yok yumurtalklarn ıyı demıstı snrada kan testı yaptı hamılelk ckmadı ıkı gun snrada adet oldm zaten

baska bır doktora daha gıt bence en azından hamıle olup olmadgnı kan testı yaptırıp anlayabılırdı anlamadm koruma sıvısı degılse kıst tır bende gıttım gecen ay doktora bı öyle dedı bı böyle ordan cıktm baska doktora gıttım alakası yok yumurtalklarn ıyı demıstı snrada kan testı yaptı hamılelk ckmadı ıkı gun snrada adet oldm zaten

başka bi hastahanede tanıdıklarım var şimdi orada da bir doktora sordurdum böyle böyle söylendi diye doktora sormuşlar doktorun dediği kesinlikle doğru demiş yani adetin 5. günü gidicem ki sorularıma cevap bulayım :/

X