doktorunuzu iyi seçin....

nilsaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
120
3
çok uzun bir süredir buranın üyesi değilim ama nerdeyse tüm topicleri okudum ve şu izlenime vardım bilmem ne kadar doğru. drdan çok bahsedilmesine bağlı olarak birkaç kişiden yola çıkılarak drların hastaları hızla artıyor. şu an bunu adı çok geçen birkaç dr için gözlemliyorum. Bundan birkaç ay önce de aynı şey reha yavuzer için geçerliydi. ben de o topiclere takıldım ve gidip ona ameliyat oldum sonradan bir baktım ki nerdeyse adı kalmadı drun. bu durumun böyle olması drun kötü olduğu anlamına mı gelio kesinlikle hayır. ben reha hocaya ameliyat olduğum için hiç pişman değilim ancak yapılan araştırmalar daha detaylı yapılırsa çok daha sağlıklı olabileceği görüşündeyim. reha hocaya ilişkin eski topicleri okunursa ne demeye çalıştığım daha net anlaşılacaktır. şu an nerdeyse ondan bahseden dahi yok. bunlardan başka adı burda olmayıp da çok daha başarılı drlar da elbette vardır. bu arada kimseyle münakaşaya girme gibi bir niyetim yok. düşüncelerimi paylaşmak istedim yalnızca. herkese önce sağlık sonra da güzellik dolu günler diliyorum.....

Son düzenleme:
Cok dogru demıssın nılsacım$ ama ınsan kendını emanet edecek doktoru secerken hastalarını gormek ıstıyo belkı burda adı gecmeyen ne doktorlar wardır ama sahsen ben hastasını gormedıgım bır doktora kendımı emanet edemezdım
Hastalarını gorup begendıgım bır doktoru sectım suanda alcıda umarım guzel olur sadece benım degıl yaptıran herkesın burnu ıstedıgı gıbı olsun

haklısın kesinlikle, ben çok iyi araştırmadım, doçent diye güvendim ve sonuç hüsran oldu:KK43: pratiğe dökemedikten sonra istediği kadar bilimsel çalışmaları olsun boşmuş meğer.. eski burnumla daha mutluydum..

kesinlikle bu görüşe katılıyorum.
doktor seçiminde elbette hasta referansları görmek önemli ama bunlar isabetli olduğu kadar yanıltıcı da olabilir.eğer tanıdığınız bildiğiniz doktorlar varsa çevrenizde (aile , akraba , eş, dost) onlara danışmanızı ve onlardan referans alıp bizzat o doktorlarla görüşmenizi öneririm.
yoksa dışardan sadece bu burun çok güzel olmuş bende gidip o doktora yaptırayım demek isabetsiz sonuçlara neden olabilir.

haklısın kesinlikle, ben çok iyi araştırmadım, doçent diye güvendim ve sonuç hüsran oldu:KK43: pratiğe dökemedikten sonra istediği kadar bilimsel çalışmaları olsun boşmuş meğer.. eski burnumla daha mutluydum..

ay canım noldu ki senin burnuna? eğrilik filan mı var:KK43:

doktor seçiminde elbette hasta referansları görmek önemli ama bunlar isabetli olduğu kadar yanıltıcı da olabilir.eğer tanıdığınız bildiğiniz doktorlar varsa çevrenizde (aile , akraba , eş, dost) onlara danışmanızı ve onlardan referans alıp bizzat o doktorlarla görüşmenizi öneririm.
yoksa dışardan sadece bu burun çok güzel olmuş bende gidip o doktora yaptırayım demek isabetsiz sonuçlara neden olabilir.[
sadece resimlere bakarak karar vermek bence de kesinlikle yanlış. çünkü tüm drlaın dediği şey "bu iş malzemeye bakar. onunki öyle oldu benimki neden olmadı gibi birşey söyleyemezsiniz." bir de yüzle uyumunu düşünmek lazım. bazıları illaki küçük kalkık burun istiyor.sonuç hüsran..burun çok çok önemli...

yoksa dışardan sadece bu burun çok güzel olmuş bende gidip o doktora yaptırayım demek isabetsiz sonuçlara neden olabilir.]
sadece resimlere bakarak karar vermek bence de kesinlikle yanlış. çünkü tüm drlaın dediği şey "bu iş malzemeye bakar. onunki öyle oldu benimki neden olmadı gibi birşey söyleyemezsiniz." bir de yüzle uyumunu düşünmek lazım. bazıları illaki küçük kalkık burun istiyor.sonuç hüsran..burun çok çok önemli...

Bu yaklasım zaten cok sakıncalı ben ılla soyle bır burun ıstıyorum dıye gıden bı hasta tıcarı kaygılar tasıyan bır doktora denk gelırse sonucu yuze tamamen uyumsuz takma gıbı duran bır buruna sahıp olabılır.
Ben doktorum tasarım yaparken hıc bır sekılde mudahale etmedım ılk gorusmemızde kavıslı bır sey ıstıyorum demıstım sadece okadar.neden mudahale etmedım hastalarını gordum her yuz seklıne gore nekadar uyumlu burunlar yaptıgını gordum onun ıcın bukadar rahat bır sekılde kendımı teslım ettım

nilsacım sana sonuna kadar katılıuyorum.tek bir ameliyat sonucunu bile görmeden yaklaşık birbuçuk iki sene kadar yaptığım araştırmalarda hep reha bey çıktı karşıma ekimde ameliyat oldum.ve artık reha beyden çok memlun olan o sayfalerca yazılar birden kesiliverdi.en çok adı geçen doktorlar uzmanlar fanatiklerde örneğin aylardır üç yazı var oda bir kişi çok memlun olduğunu yazan tek kişi.bir yıl boyunca ameliyat günü veremeyecek kadar dolu olan doktorumuz hakkında neden artık yorum yok?yaptığı burunları ne yazıkki çok sonra görebildim eyer daha önce görmüş olsaydım asla kendisini tercih etmezdim...kötü değillerdi ama iyide değildi evet çok doğaldı ben onların ameliyat olmaya geldiğini düşünmüşdüm..böyle bir şeyse doğallık çok doğal burunlar yapıyor gerçekten!!!

nilsacım sana sonuna kadar katılıuyorum.tek bir ameliyat sonucunu bile görmeden yaklaşık birbuçuk iki sene kadar yaptığım araştırmalarda hep reha bey çıktı karşıma ekimde ameliyat oldum.ve artık reha beyden çok memlun olan o sayfalerca yazılar birden kesiliverdi.en çok adı geçen doktorlar uzmanlar fanatiklerde örneğin aylardır üç yazı var oda bir kişi çok memlun olduğunu yazan tek kişi.bir yıl boyunca ameliyat günü veremeyecek kadar dolu olan doktorumuz hakkında neden artık yorum yok?yaptığı burunları ne yazıkki çok sonra görebildim eyer daha önce görmüş olsaydım asla kendisini tercih etmezdim...kötü değillerdi ama iyide değildi evet çok doğaldı ben onların ameliyat olmaya geldiğini düşünmüşdüm..böyle bir şeyse doğallık çok doğal burunlar yapıyor gerçekten!!!

ben de bu yüsden topic açtım cnm zaten ama yaptığı burun resimlerini gördüğümüz drların da dikkat edersen birkaç hastası ameliyat olmuş yalnızca sonra herkes birbirine bakmış olmuş. reha hoca da böle olmuş. ama cnm ben ameliyata girmeden yaptığı burun resimlerini görmüştüm öle karar verdim. benim şimdilik bir sorun da yok çok şükür. mükemmel bir burun da beklemiodum. beğeniyorum burnumu. herkesin aynı olmuo malesef. sen burun ucu düşüklüğünden muzdariptin dimi cnm? yaptırcaktın dra da yaptırmadın anlaşılan..

Yaaa bende şimdi burdan bi doktor buldum hastalarıylada konuştum tabikide gidip görüştüğümdede karar vericem ama çoooooooooooooookkkk zorrr işmişşş bu yaaaaaaaa :KK43: yani bence urun ameliyatı doktor ve güzel sağlıklı olmasıda şans sanırımmm ben artık buna inanıyorum ve revizyon düşünüyorum umarım revizyonda şansım yerinde olur.

kesinlikle şansla çok ilgili. bir de eldeki malzemeyle.yapılabilecek şeyler var,yapılamaycak şeyler var. sen neden revizyon olmak istiosun sorun ne?

X