Dolandırılır mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Guylussac

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
118
67
Merhaba kızlar . Yeni uyeyim .Hemen konuya giriyorum .Guzellik merkezi onunden gecerken ogrenciyim prim yapiyorum 5 dk lazer cilt bakimi icin bilgi alip cikar misin dedi bi cocuk. Kabul ettim cunku benzer seyleri universite arkadaslarim da yapiyordu . Neyse dedigi gibi sadece fiyat bilgisi aldim . Kiz da adimi ve telefon numarami aldi . Hicbir sey imzalamadim . Ama calisanlari gozum tutmayinca arastirdim merkezi. Bircok kisiye hizmet vermeden para talep etmisler icra davasi acariz demisler . Onlar imzalamis galiba sozlesme . Icime bi kurt dustu sizce sahte imzayla adresime ulasip icra davasi acabilirler mi?

Sahte imza cook daha büyük suç. Hic bir sey imzalamadiysaniz bir sey olmaz merak etmeyin
Cok tesekkur ederim ama dedigim gibi kapidan girdigim an bn nereye dustum dedim . Umarim bi sorun olmaz . Zaten numara bi yakinim adina kayitli . Kendi adima da bi telefon numarasi yok .Adresime ulasamazlar sanirim

Kizlar avukat olanlar acil bakabilir mi!!
Merhaba kızlar . Yeni uyeyim .Hemen konuya giriyorum .Guzellik merkezi onunden gecerken ogrenciyim prim yapiyorum 5 dk lazer cilt bakimi icin bilgi alip cikar misin dedi bi cocuk. Kabul ettim cunku benzer seyleri universite arkadaslarim da yapiyordu . Neyse dedigi gibi sadece fiyat bilgisi aldim . Kiz da adimi ve telefon numarami aldi . Hicbir sey imzalamadim . Ama calisanlari gozum tutmayinca arastirdim merkezi. Bircok kisiye hizmet vermeden para talep etmisler icra davasi acariz demisler . Onlar imzalamis galiba sozlesme . Icime bi kurt dustu sizce sahte imzayla adresime ulasip icra davasi acabilirler mi?
İmzaladığını kagıttan ne yazdığını okudunuz mu

Kizlar avukat olanlar acil bakabilir mi!!

Hiçbirsey yapamazlar korkmayın

🤣🤣Oyle demeyin ya telefon numarasindan adrese ulasip icra acabiliyorlarmis . Tabi acilirsa itiraz ediyorsunuz bi sey yapamiyorlar cunku ispat yok . Ama onunla bile ugrasmak istemiyorum iki pislik yuzunden
İyi de telle adrese ulaşmaya gerek yok ki. Giderler bi kapıya. İsim belli adres belli. Öyle de icra açarlar 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Benim adım, soyadım, tc kimlik numaram ve telefonum TR’deki tüm kargo şirketlerinde var kargo gönderip, alırken ortada dolaşıyor bayrak gibi. Korkmayın bir şey olmaz.

İyi de telle adrese ulaşmaya gerek yok ki. Giderler bi kapıya. İsim belli adres belli. Öyle de icra açarlar 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Yani orası oyle sonucta o merkeze girdim . Korkutmak amacli acabilirler odeyim diye . Oraya ugramayan birine zaten bi sey yapamazlar dediginiz gibi .Neyse dikkatli olmakta fayda var gercekten basiretim baglandi girmez olaydim .

Benim adım, soyadım, tc kimlik numaram ve telefonum TR’deki tüm kargo şirketlerinde var kargo gönderip, alırken ortada dolaşıyor bayrak gibi. Korkmayın bir şey olmaz.
Aynen benim de oyle ama tipler o kadar dolandirmaya musaitti ki bi korku sardi . Cunku ertesi gun almadigimiz bi urun de kapida odeme olarak bi kargo sirketine gelmis verdigim numaradan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X