Dolap boşaltmaca-Giysi,Ayakkabı,Çanta,kozmtk,Kilo alıpta giyemediğim canım giysilerde

ne dediyseniz burdan ne anlaşılıyorsa o. kapansın rahat edin siz hanfendi...
evet ilk konum avondu parfümler... ben bir marka sadece almıyorumm.hediye ve tarzım değil denip alınmayanlarda.açıklama yapmıştım. ilkte çok olunca kapnadı ve tek konu diye. avon diyede sanırım. tam bilmiyorummmm. Aman Allahım kim bilir naptım sank ibu ne saldırıııı.. konumu sayfamı ne hale getirdilerr..... sinir yapmayın diyen sinir sadecee. cevap vermeyeceğim artıkkkkk. çook fazla zamanım gitti!!! umarım herkes siz gibi değil ama hale bakkkk saldırdırlar ... bende ne demişim siz ne demişsiniz.siiznki daha direk saldırı oldu. ama yeter.... konuyu ben kapatırım bu zihniyettesiniz hale bak. onca zamanı neye vaerdim, aldınız bilseniz asıl sizler zarar verdiniz onca zaman ve acillik varken!! anlatamamışım halen yazılıyor ama cevap vermeyeceğim... buyrun siz koşturun bensiz bizler gibilerisiz...

Te Alahım ya :KK9:hanımefendi siz anlamamakta çarpıtmakta neden ısrar ediyorsunuz yaşınız kac ya hu??
Madem aciliyetiniz olan başka konu vardı ona yazsaydınız bana mı sordunuz konu acarken?
Hakikaten anlayacagınızı anlasam yazacagım da yok yani belli, bir yorumdan neler cıkardınız ortaya. saldırdınız diyor ya :KK53:

hadi selametle..

Te Alahım ya :KK9:hanımefendi siz anlamamakta çarpıtmakta neden ısrar ediyorsunuz yaşınız kac ya hu??
Madem aciliyetiniz olan başka konu vardı ona yazsaydınız bana mı sordunuz konu acarken?
Hakikaten anlayacagınızı anlasam yazacagım da yok yani belli, bir yorumdan neler cıkardınız ortaya. saldırdınız diyor ya :KK53:

hadi selametle..

İyi de siz bana ne oluyor yahu diyorsunuz ben de size. demek ki ne olduğu belli değil... anlaşılamıyorsa susmalı değil mi? başka konu yazın diyorsunuz acilse ne alaka?? acilliğim yazmakla değil. hayatla ilgili. yerişmesi gereken işler sağlık prb. diyorum siz yazmaktan bahsediyorsunuz. yaşla ilgilideğil.yaşla ilgili olsa bu konuşmalar olmazdı bakın ynlışlık olmasın diye yazarken daha da uzuyor siz öyle düşünün madem...

İyi de siz bana ne oluyor yahu diyorsunuz ben de size. demek ki ne olduğu belli değil... anlaşılamıyorsa susmalı değil mi? başka konu yazın diyorsunuz acilse ne alaka?? acilliğim yazmakla değil. hayatla ilgili. yerişmesi gereken işler sağlık prb. diyorum siz yazmaktan bahsediyorsunuz. yaşla ilgilideğil.yaşla ilgili olsa bu konuşmalar olmazdı bakın ynlışlık olmasın diye yazarken daha da uzuyor siz öyle düşünün madem...
Allahım delirmemek elde değil ya:KK53:
dışarıdan biri söylesin ne olur benim yazdıklarımda bu kadar yanlış anlaşılacak ne var biri lütfen bana söylesin ya

Bize bunu yapmayın, yönetimin IQ seviyesinin sınanmasından cidden hoşlanmıyorum.
Diğer üyeliğiniz hani şu avon... olan neden silindi?
Hadi onu da geçtim, şu an bu topikte sattığınız bali bliss, perceive, fire me up, rujlar, rimeller daha önce satmak için indirimden alıp satamadığınız elinizde kalan ürünler.

İspat:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=702439
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=702345
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=702432

Almıştımda, makyaj yapmayı seviyordum ama bu ara yapmıyorum, rimelleri özellik ve renklerine kapılıpta aldım gibi sözler söylemeye gerek yok.
Avon satıyorum, elimde kalan ürünleri satmak istedim deseniz kuralları bilmiyormuş bilmeden kural ihlali yapılmış derdim.

X