Dolara m, Euroya m, Altn a m ynelmeliyiz?

cicekcicek

Annecik
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
7.252
1
40
neye yatırım yapmalı? arkadaşlar sizce şimdi neye yatırım yapılmalı önerileriniz neler bono repo falan bunlar pek kazandırmıo ne varsa dövizde var ama hangisinin yükseleceğini öngörüyorsunuz?

kısa dönemde doların yükseleceği ve hemen ardından düşeceği söylentisi var. dolar alıp almamak konusunda kararsızım çünkü doğru zamanlama yapıp düşmeden kar edebileceğimden şüpheliyim. en güveniliri şüphesiz altın

altın güvenilir ve şuan çok yüksek değil onsu. alınabilir hem düğün zamanı talep artıyor altın da yükselir gibi gelio bana ama dolar da alasım var bilmiyorum yani kararsız kaldım

kızlar şu anda çeyrek altın 79 milyon bende öğrenci halimle biriktirmeye çalışıyorum paramı.sizce şu an altınmı alayım yosa dolarmı?

dolar acayip dştü hemen dolar al ykselecek çünkü birkaç hafta içinde . ben altın alacaktım ama hazinede çalışan bi arkadaşım dolar almamı sööledi

dövize güven yok canım en güvenilir yatırım altın bende altın almaya başlıycam allah nasip ederse

ben oyumu altından yana kullanıyorum. geçen ay başladım her ay bir çeyrek alacağım. zaten ancak o kadarlık tasarrufum oluyor bu aralar

çok teşekkür ederim kızlar cvplarınız içinde bende biraz bekleyeyim en iyisi altın almaya başlayayım hepinize hayırlı birikimler:)

ben de altının düşmesini bekliyorum. ıstediğim seviyeye falan gelirse her ay vadeliye yatırdığımla (yaklaşık 1000 tl civarı) altın alıcam. düğün sezonunun bitmesini bekliyorum bunun için de.

kesinlikle altın
bu sene rekora koştu biliyorsunuz
düştükçe almak yükseldikçe bozdurmak gerek

iyide bu altın gittikce artıyor ne zaman düşecek
ben biraz para biriktirdim azcık düşse hemen altın alacağımda düşmüyor

düğün sezonu denen şey nekadar etkiler ki altın fiyatlarını biri bana bunu açıklasa çok sevincem:1ninca:
bir de buaralar altın düşüyor gibi görünüyor.
Daha düşer mi acaba?

Altın düştü bu aralar,ben çeyrek altını 1 ay önce 82 ytl ye almıştım,geçen hafta sordum kuyumcuya eski tarihli olanı 74 dedi yanılmıyorsam:uhm:

Yatırım yapacak olduğumda genelde altın alıyorum,hem elimin altında olmuş oluyor,hemde bilezik takmayı sevdiğim için 8-9 tane çeyrek biriktirdiğimde kuyumcudan bilezik olarak değiştiriyorum,tanıdık kuyumcunuz varsa arada bozdurma-tekrar yapma karı-zararı olmadan halledebiliyorsunuz:lepi:...

şöyle açıklayayım arz talep meselesi düğün mevsiminde daha çok ALTIN ALINIYOR dolaysı ile altına talep artıyor. talep artınca altın fiyatlarıda artar.

ayrıca dolar şuan çok düşük bunun nedeni devletimiz sağolsun dış borç ödemelerini yaptıklaarı için doları düşük fiyattan almak için doları düşük tutuyorlar. bu ayki dış borç ödenince merkez banlası dolara müdahele edecek ve dolar artış gösterecek. şuan yapılacak en akıllıca iş dolar almak

X