Dolmalk biber oyaca....

Suko

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2006
1.711
12
mutlaka aranızda kullanalar vardır....ben bu aleti kullanıyorum çok memnunum....hihoyyytdolmalık biberin saplarını çok rahat ve pratik bir şekilde çıkartıyor....sizlerde de paylaşmak istedim kızlar....tam olarak bu aletin adını bilmiyorum ama markete gittiğimde reyon görevlisine sormuştum hemen göstermişti ....fiyatı da oldukça uygun...

gerek var mı ki ona? ben bıberlerın sapından tutuyorum hafıfçe bastırınca sapıyla eraber yuvarlak şekilde çıkıyor zaten.ana eskıden bu işin mantıgını bilmiyordum saplarrını kesip atıyordum:))

bende aldım çok pratik önceden eziyet gelirdi kapaklarını çıkarmak şimdi severek dolmalık biberlerim temizliyorum yaşasın pratik ev aletleriyerimseniben

ben süslemede de kullanıyorum. cok guzel mantar şekli veriliyor

bende aldım çok pratik önceden eziyet gelirdi kapaklarını çıkarmak şimdi severek dolmalık biberlerim temizliyorum yaşasın pratik ev aletleriyerimseniben

aynen canım ya bana da eziyet gelirdi ...hatta biraz önce dolma yaptım öyle pratik ki iki dakika da bitiyor valla:sm_cool:

Evet ben de çok pratik bir alet olduğunu düşünüyorum.Çok severek kullanıyorum..
Hatta daha bu sabah biberleri oyarken kullandım ve bir tanesi bile çatlamadı..
Herkese tavsiye ederim..

Çok pratik oluyo kızlar tavsiye edilir önceden parmaklarım ağırır, tırnak aralarıma girerdi herşeyin pratiği işte :)

X