Dolunay epilasyonu

işte sorun da burda ben market ve çoğu aktarların saf yağ sattıklarına inanmıyorum...nesse bakarım bi şekilde...

Benim aldığım marka bu.
26080411110387261.jpg

Ben de bazen doğru mu acaba, saf mıdır gerçekten diye düşünüyorum ama kullananların görüşleri çok olumlu.
Marka da önemli tabi.

Bulursun, neden bulmayasın. :))
Her şehirde aktar var sonuçta.
İlla ki biri satıyordur.

Bunu bulamazsan kırmızı kantaron yağı alırsın.
Ozonlanmış olmasa da olur bence.

Ben çalıştığım için bazı saatler dinlenme saatlerim. Dinlenmek mi aktar aktar gezmek mi dersen UYKUM BENİM HERŞEYİM derim:KK9: işte bu yüzden çalıştığım yerin yakınına 2 aktar açıldı. Mecburen oralara gideceğim. İşyeri bize ait olunca tatilimizde olmuyor ne yazık ki:KK20: Bu yüzden aktar aktar dolaşmak için pek zamanım yok. Aaaaaaaa yada söylerim belki getirtirler:KK53:

Son düzenleme:
Bende dolunay epilasyonuna uyuyorum ve 25 şubatı bekliyorum baya da geç aslında :26:

tabi canım . sonuçta kıl kökü etkileniyor dolunayda. iğneli yapmak dolunayda çok etki eder. sadece adetliyken veya adetten 1 hafta önce olmasın yeter :KK66:

iğneliye yeni başladım tesadüfen ilk seansım dolunaya denk geldi inşaallah onun da etkisi olur üstelik adetim de yeni bitmişti

yaa 25 şubatta benim mazaretime bir hafta kalmış oluyor o zaman ben bu ayın dolunay günlerini kaçırdım artık martta başlarım inşallah of yaa :KK43:

X