Makarnalar Domates Soslu Köfteli Makarna(Kuş yuvası makarna)-Ankara Makarna Sponsorluğunda

O dizme isi beni bitirdi:KK70:dikkat etmeye calistim her iki tarafta da esit sayida spagetti olsun diye:KK70:
Komşum var benim böyle ama o ne burcu bilmiyorum birlikte temizlik yapıyoruz ben fiskosu çekip üzerine koydum rastgele çiçeği

Döndü bana yahu düzgün koysana onu gelişi güzel konur mu daha dur dedim ya daha is çok yaparız olmaz oyke baştan düzgün yerleştir dedi :KK70:

Herkese merhaba 😍😍bu sefer sizlere tum evlerde bayilarak yenen kofteli makarna yaptim😃

MALZEMELER
Eki Görüntüle 2253865

500 gr kıyma
1 adet soğan
1 çay bardağı kurutulmuş bayat ekmek ( ya da galeta unu)
Baharatlar (pulbiber, karabiber,kekik,tuz)
Yarim paket Spagetti

Soğan rendelenir ve kaba diğer malzemelerde ilave edilerek güzelce yoğurulur.
En az 5 dk kadar yoğurmanızı tavsiye ederim.
Harcı hazırladıktan sonra şekil vererek vaktiniz var ise 2 saat kadar buzdolabında dinlendirin.Sonra tavada kizartin
Eki Görüntüle 2253874
Eki Görüntüle 2253876

O sirada tencereye su alip kaynamaya birakin.su kaynayinca icine tuz ve siviyag ilave edip spagettileri dokun.
Eki Görüntüle 2253878
Spagetti pisince suzun
Eki Görüntüle 2253882

Şimdi sira domatesli sosda
MALZEMELER
*4-5 adet domates
*Sarimsak
*1 tatli kasigi salca
*Tuz,pulbiber,kekik
Eki Görüntüle 2253883

Domatesi,sarimsagi rendeleyip diger malzemeleri de ilave edip kisik atesde pisirin.
Eki Görüntüle 2253896
Her sey tamam simdi sira kopuklu ayranla sunuma geldi😍😍😍😍kus yuvamizi da unutmadik tabi🤩🤩🤩🤩

Eki Görüntüle 2253897

Eki Görüntüle 2253899

Eki Görüntüle 2253901

Eki Görüntüle 2253903

Eki Görüntüle 2253907

Eki Görüntüle 2253904

Eki Görüntüle 2254108
Ellerine sağlık canım.Ne güzel,farklı cici bir sunum yapmışsın :KK45:.Yaptığın makarna oyy ben nerlere geldim acaba diyor mudur ?:KK53:Başarılar diliyorum canım:KK200:

Aklimdan gecmedi degil hatta belini baglayip haslicaktim karismasin diye ama baglamaya bi sey bulamadim:KK70:

Cok ciddiyim:KK70:hatta silerken de aklima sen geldin dedim minik olsa baya gulerdi:KK70:
1. Ayarda ütü de cekseydin kırışık duruyorlar :KK70:

Komşum var benim böyle ama o ne burcu bilmiyorum birlikte temizlik yapıyoruz ben fiskosu çekip üzerine koydum rastgele çiçeği

Döndü bana yahu düzgün koysana onu gelişi güzel konur mu daha dur dedim ya daha is çok yaparız olmaz oyke baştan düzgün yerleştir dedi :KK70:
Sen sıkılırsın da simdi oyle temizlikten :KK70:

Ellerine sağlık canım.Ne güzel,farklı cici bir sunum yapmışsın :KK45:.Yaptığın makarna oyy ben nerlere geldim acaba diyor mudur ?:KK53:Başarılar diliyorum canım:KK200:
Tesekkur ederim deyno cum😃😍😍demis ola bilir ama talimat verdim kipirdayani kizgin yagda yakarim diye :KK70:

Oopsss yine bebişim :KK12:

X