Dondurulmuş Embriyo İle Hamile Kalanlar

dehaaa

❤28.06.2018❤
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
2.542
2.226
37
Dondurulmuş embriyo ile hamile kalan arkadaşlar kaçıncı denemenizde hamile kaldınız bilgi ve tecrübelerinizi paylaşıpumut olursanız çok mutlu oluruz. ilk denemem ekim ayında negatifle sonuçlandı 2 tane dondurulmuş 3.gün emriyom var bu ayki adetle kullanıcaz inşallah.

Canım genetık arastırma yaptırmışmıydın

Canım ben bir tane dondurulmuş embriyo ile ilk denememde hamile kaldım çok şükür. İnşallah sağlıkla devam eder.
inşallahhh canımm. sağlıklı sıhatli bir bebek olarak doğurmak nasip olur sana. peki nasıl oldu dondurulmuş transfer süreci ne ilaçlar kullandn nasıl bi yol izlendi biraz bahsedermisin. bide öncesinde normal tüp bebek transferi olmuşmuydu yoksa direk embriyoların donduruup sonrasındamı dondurulmuş embriyo transferi oldu

inşallahhh canımm. sağlıklı sıhatli bir bebek olarak doğurmak nasip olur sana. peki nasıl oldu dondurulmuş transfer süreci ne ilaçlar kullandn nasıl bi yol izlendi biraz bahsedermisin. bide öncesinde normal tüp bebek transferi olmuşmuydu yoksa direk embriyoların donduruup sonrasındamı dondurulmuş embriyo transferi oldu
Canım benim bir tane embriyom oluşmuştu rezerv azlığı var. Bir yumurta çıktı oda embriyo oldu çok şükür. Tuttu.Öncesinde progestan fitil ve cironine jel kullandım. Bu kadar. İnşalalh bebişlerin tutunur seninde.

Canım benim bir tane embriyom oluşmuştu rezerv azlığı var. Bir yumurta çıktı oda embriyo oldu çok şükür. Tuttu.Öncesinde progestan fitil ve cironine jel kullandım. Bu kadar. İnşalalh bebişlerin tutunur seninde.
İnşallah canm teşekkr ederm

Merhabalar
10 ocakda bende dondurulmuş transferimi yapıcam memorıal de daha önce 2 tane daha dondurulmuş yapmıştım ama sonuç negatif di umarım pozitifleri görürüz

Hanimlar bende dondurulmuş embriyo ile tedaviye başladim bugün beşinci günüm şimdi sadece climara fort bant kullanıyorum gecen ay transfer olcakti rahim duvari ince olduğundan ertelendi nasip olursa bu ay bakalim ne olcak Allah emeklerimizi boşa cikarmasin inşallah hepimizinki pozitif olur yaşadigimiz süreçleri paylaşalim

inşallah pozitifleri görürürz kızlar bende beklemedeyim buay 20 si gibi adet olmam lazm şubat başlarındada transfer olur sanrm hakkımızda hayrlısı

Merhaba kızlar yaklaşık 1 senedir burdan takip ediyorum geçen ay tüp bebek tedavisine başlamıştık pko oldugum için e 2 degerim fırladı tedavim bu ay iptal edildi yumurtalarım cumartesi toplandı transferim diger ay olacak 3 embriyom kaldı 3. Günde donduruldu bitanesi 1. Kalite 2 tanesi 2. Kalite ben çok korkuyorum tutmazsa çözülünce hasar oluşursa diye :110:

inşallah pozitifleri görürürz kızlar bende beklemedeyim buay 20 si gibi adet olmam lazm şubat başlarındada transfer olur sanrm hakkımızda hayrlısı

Senle aynı zamanlara dek geleceğiz galiba canım bende bu ayın 18 i gibi adet olacağım.

Benim de ilk tedavim olumsuz oldu tuttu düştü daha doğrusu
Ikinci tedavim üç ay ara ile dondurulmuş emriyolarla oldu .bir oğlum oldu cok şükür onda da ikiz tuttu birini 9 haftada kaybettim oğlum şuan 26 aylık .şimdi tekrardan iki tane dondurulmuşum var onları denicez kısmet olursa

X