donuk koca...

Bacım zaten sarılsın diye popomu dönüp kollarının arasına giriyom...
'Hacı bu yatış tehlikeli biliyon demi' diyo...
İçimden diyom: amaaaan sarıl da,sonu nere giderse gitsin:KK53::KK53:
O tabi duşa üşendii için 5dakka bekliyo öyle: ama ben böyle uyyamıyoom diyo..:KK37:
Ben::KK53::KK53::KK53:

Yanlis anlama ama bi erkegin bi kadin a sarilmasi kadinin erkege duydugu guveni ifade edermiş
Bence sende buna ihtiyac duyuyorsun kendi icinde
Ama şu haci konusu gerçekten kırıcı
Ben olsam kirilirdim yani esinin sana askim bitanem karim diye seslenmesi gerekiyor haci ne ya........
Sen bunlari esinden duymalisin..

Kızlar ben enerjinize hayran kaldım böyle bıcır bıcır, cıvıl cıvılsınız.:21:
Benimki ne söyler ne dokunur ne de bakar.
Ben de hemen kendimi çekerim çok sinir olup:KK47:

sorma adımızı coşkuna çıkardılar :KK53:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

Yanlis anlama ama bi erkegin bi kadin a sarilmasi kadinin erkege duydugu guveni ifade edermiş
Bence sende buna ihtiyac duyuyorsun kendi icinde
Ama şu haci konusu gerçekten kırıcı
Ben olsam kirilirdim yani esinin sana askim bitanem karim diye seslenmesi gerekiyor haci ne ya........
Sen bunlari esinden duymalisin..

Tam anlamadım..
Kadın erkeğe güvenmediği için mi erkek sarılmıyo..??
Hitap konusunda haklısınız kesinlikle...:KK31::KK31:
Var mı bi öneriniz??

Son düzenleme:
Kızlar ben enerjinize hayran kaldım böyle bıcır bıcır, cıvıl cıvılsınız.:21:
Benimki ne söyler ne dokunur ne de bakar.
Ben de hemen kendimi çekerim çok sinir olup:KK47:

Ay hiç dayanamam...
Anında atlarım üstüne..
Kendi çapında kabarıp durmasına izin vermem..
Ben tepesindeyken yapsın napcaksa...:KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
yazik oldu simdi kocasi butun gun dokunup open hanimlar ballandira ballandira anlatacak :p

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet ya, ilk üç sayfada bir sürü okudum bundan. Hayır kadın zaten bu konudan dertli, beni kocam beeniii şöyle seviyor, böylee dee seviyor. Nedir yani nispet yapar gibi. :44:

Konu sahibi, siz güzelsiniz, kocanız yakışıklı , sorumluluk sahibi, sizi de seviyor. İstediğiniz kadar dokunun bence, fazla da sitem yapmadan. Bakın görün zamanla alışacaktır. Birgün siz dokunmadığınızda o bunun ihtiyacını hissedecek, yanaşacaktır.

.

Bacım zaten sarılsın diye popomu dönüp kollarının arasına giriyom...
'Hacı bu yatış tehlikeli biliyon demi' diyo...
İçimden diyom: amaaaan sarıl da,sonu nere giderse gitsin:KK53::KK53:
O tabi duşa üşendii için 5dakka bekliyo öyle: ama ben böyle uyyamıyoom diyo..:KK37:
Ben::KK53::KK53::KK53:

Ya inan aslında eşin seni bu anlamda bi farketse varya,
Ulen adamlar genellikle karım bana karşı cilveli değil diye yakınır,
Sen sonu nereye giderse gitsin gibi bir yatış pozisyonu sağlıyorsun,
Adamda ki cewap hacı bu yatış ehlikeli biliyon demiii :KK60::KK60:

Yaa aslında sen bu duruma alışmışsın gibii :KK53:

Son düzenleme:
Hahahaah naptın hacı yı görünce benimkini anlatıyosun sandım:)) bizdeki versiyonu da naptın hacıt/müdür/aslan parçası :))) te allahım manyak bunlar ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet ya, ilk üç sayfada bir sürü okudum bundan. Hayır kadın zaten bu konudan dertli, beni kocam beeniii şöyle seviyor, böylee dee seviyor. Nedir yani nispet yapar gibi. :44:

Konu sahibi, siz güzelsiniz, kocanız yakışıklı , sorumluluk sahibi, sizi de seviyor. İstediğiniz kadar dokunun bence, fazla da sitem yapmadan. Bakın görün zamanla alışacaktır. Birgün siz dokunmadığınızda o bunun ihtiyacını hissedecek, yanaşacaktır.

.

Teşekkürler güzel yorumlarınız için:KK35::KK34:

bende yengeç burcuyum dokunmayı severim. eşime genelde ben sarılır öperim. ama sözsel olarak eşim benden daha çok canım bitanem der. hele başkalarının yanında daha çok der. ama dokunma konusuna gelince eşim dokunmaya başladığında iş hemen cinselliğe geliyor. ama ben sadece sarılmak ya da öpmek istiyorum .. yani eşim bi başladımı durduramıyor:KK52:

Ya inan aslında eşin seni bu anlamda bi farketse varya,
Ulen adamlar genellikle karım bana karşı cilveli değil diye yakınır,
Sen sonu nereye giderse gitsin gibi bir yatış pozisyonu sağlıyorsun,
Adamda ki cewap hacı bu yatış ehlikeli biliyon demiii :KK60::KK60:

Yaa aslında sen bu duruma alışmışsın gibii :KK53:

Canım ben her gün öyle yattığım için adam benim cilveli halime bağışıklık kazandı:KK53::KK53:
Duruma tabi alışıyo insan zamanla..ama içimde ukde kaldı ki konu açtım...:KK54::KK54:

Canım ben her gün öyle yattığım için adam benim cilveli halime bağışıklık kazandı:KK53::KK53:
Duruma tabi alışıyo insan zamanla..ama içimde ukde kaldı ki konu açtım...:KK54::KK54:

Başımdan bir ewlilik geçti benim sorunlardan yapacağım varsa da yapmıyordum...
Ama şimdii bi daha ewlenirsem varyaa ooooooo adamın hiç şansıı yokk :111:
Senin ki gibi bir huyda biri çıkarsa hele neler yapabilirim artıkk bilmiyimm :KK23:

Son düzenleme:
Yani. Kadin erkegine duydugu guvenini hissetmek icin o sekil sarilmak istiyor

Ee tabi mutlaka vardır bilinç altımda böyle bişeyyy...:KK14::KK14:

Hahahaah naptın hacı yı görünce benimkini anlatıyosun sandım:)) bizdeki versiyonu da naptın hacıt/müdür/aslan parçası :))) te allahım manyak bunlar ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kp.ye çekmiş benimki....
O da kv.ye hep erkek isimleriyle seslenirmiş..
Yuhhhhya dedim ilk duyunca...
Eşime: asla öyle bi hataya düşme dedim...
Çok şükür hacı dışında bişey demiyo..
Ama onu da unutturcam en kısa zamanda:KK51::KK51::KK51:

Son düzenleme:
Ben konu açsam aynı şeyleri yazardım sanırım benim eşim sürpriz falanda yapmaz hatta tenhada yakalasa korkutur evin içinde gezmeye korkar oldum biyerden çıkıp böö dicek diye kaç kez elimde ne varsa yerlerde buldum boğa burcu erkeklerinin genel özelliği sanırım bu nişanlıyken farklı evlenince farklı oluyolar köprüyü geçene kadar diyolar sanırım biz 10 ayda bu konu yüzünden 10 kere kavga etmişizdir ilgi,sevgi sıfır tv karşısında sürekli yorgunum başım ağrıyo diyen bir adam deli oluyom ben sarılıp öpmekte bir yere kadar oluyo sonra hep ben hep ben diye sinirleniyorum sevmiyosun belli diye kavga çıkarıyorum:KK1:

:KK9::KK9::KK9: duşa üşenende bir benimki sanardım :KK1: o sarılarak uyuyamama sorunsalı bizdede var 5 dk sonra off çok sıcak pöff bacağım ay kolum diye başlıyor söylenmeye o yeterki konuşmasın şikayet etmesin diye ben alıyorum kollarımın arasına kurtulabildiği an kaçıyo tabi o ayrı :KK53:

daha 2 aylık evlisiniz duşamı üşeniyor :KK70:

Aynı benim kocişim o da tipik bir boğa burcu erkeği. Anlattıklarınızı bire bir yaşıyorum ve henüz bir çözümünü bulamadım bulursanız beni de haberdar edin lütfen. :KK1::KK1::KK1::KK1:

bende yengeç burcuyum dokunmayı severim. eşime genelde ben sarılır öperim. ama sözsel olarak eşim benden daha çok canım bitanem der. hele başkalarının yanında daha çok der. ama dokunma konusuna gelince eşim dokunmaya başladığında iş hemen cinselliğe geliyor. ama ben sadece sarılmak ya da öpmek istiyorum .. yani eşim bi başladımı durduramıyor:KK52:

Sen nazar istiyon herhalde enemmmm...
Çok anlatma nazarım değer bakk haaaa:KK53::KK53:
:nazar::nazar: Allah muhabbetinizi artırsın...

Başımdan bir ewlilik geçti benim sorunlardan yapacağım varsa da yapmıyordum...
Ama şimdii bi daha ewlenirsem varyaa ooooooo adamın hiç şansıı yokk :111:
Senin ki gibi bir huyda biri çıkarsa hele neler yapabilirim artıkk bilmiyimm :KK23:

Dua edelim teorindekileri pratiğe dönüştürebikeceğin bi olsun dostumm:KK53::KK53:

bu konuda tersi olan bi benim herhalde.. :KK53: ...vallahi aksam eve gittigimde hic bir seye halim kalmiyor..cilve filan yapamiiicimm o yorgunlugumun ustune...bizimkisi yorgunluk zamansizlik birazda sanirim...

zorla nereye kadar olurki arkadasim, adamin icinden gelmesi lazim bana gore...

Öyle kocayı ben de olduğu gibi kabul ederim:KK53::KK1::KK1:

Bende hepsini senin gibi bilirdim bacım sorma...:KK14::KK14:

Yaw sonu başka yere gider diye adam kendisine popomu dönüp yatmama izin vermiyor..
Araya yorgan sıkıştırıyo:KK1::KK1:
Siz nediyonuuzzz bacılaarrrr:KK53::KK53:

Demekki hala umut var:KK76::KK76::KK76:

Yaa...benimki de çok sever hediye almayı..amma sarılma öpme yoookkk..
Hepsi ayrı bi cins işte...

Haspünallaaaahhh..
Mübarek cuma ağzınızı hayır açın..
Ne aldatması Allah korusun,,

Aman hoşlanmayın zaten temastaaannn...
Hııhhhh...
Soğuk olunca da üstümüze düşer sıkboğaz ederrsinizzz...
Hain boğaları siziiii:KK33::KK33::KK33:

Yaa tadımdan yenmiyommm eneeemmmm:KK14::KK14::KK14:

Öyle koca beni olduğum gibi kabul etmek zorunda kalıyor hiç hoşlanmam sürekli öpüşüğ koklaşmaktan Allah bi sana bi de eşime sabır versin

X