Dönüp dolaşıp aynı noktadayim yalnızım ve bicareyim?

Busra5454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2020
53
-58
25
Arkadaşlar ben evliyim kızım var.Malum salgın olunca iyice eve kapandik.Kimse tarafından istemiyorum.Komsularim toplanir benim sonradan haberim olur.Beni istemiyorlarsa ya da kusurum olduysa niye yüzüme söylenmiyor.Herkes benden daha güzel yaşıyor her yere gidiyor ben evden dışarı çıkamıyorum cehennem gibi hayat yaşıyorum.Hic nasibim yok.Elimde kalan bir sürü ürün var ama satamiyorum.Satabilmrm için pazarda tezgah açmam lazım ki bu salgın zamanında zabıta cirit atiyo.Ne yapacağım ben.Hayattan soğudum.

Bu dönemde sizi çağırmamaları emin olun sizin yararınıza olur. Ayrıca arkanızdan iş çeviren sözde arkadaşları da hayatınızdan çıkarmak için bir fırsat.

Bu dönemde sizi çağırmamaları emin olun sizin yararınıza olur. Ayrıca arkanızdan iş çeviren sözde arkadaşları da hayatınızdan çıkarmak için bir fırsat.
Tamam onları önemsemiyorum ama nasıl çevre edinecem burda herkes kendi halinde yalnızlıktan kendimi oldurecek duruma geldim

Benim de hiç komşum yok, komşuculuk da yapmam. Kızım doğduğu zaman evde oturdum 2 sene, kimseye gidip gelmedim, evimde takıldım. Evde kızınız var zaten, yalnız değilsiniz. Şimdi bir de corona var başımızda, gereksiz yere niye kendinizi riske atmak istiyorsunuz...

Evde oturmak neden bu kadar öcü gibi geliyor insanlara anlamıyorum yapacak bi sürü iş var ben de bütün gün evdeyim üstelik yalnızım ama şikayetçi değilim kimsenin sahte arkadaşlığına ,komsuluguna ihtiyaç duymuyorum hele ki pandemi döneminde zaten ev oturmaları falan aşırı saçma geliyor bana .elinizdeki ürünleri satmak istemeniz doğal fakat şu dönemde herkesin işi gücü etkilendi. Bi de arkadaş çevreniz ürün satışı konusunda hassassa sizi o yüzden çağırmak istemiyor olabilirler yani ortamda ürün satmaya çalışan birileri olunca sohbet havası v.s değişiyor

Hiç arkadaşsız yapamam tarzı bir insan olmadığım için çok empati kuramayacağım. Şu zamanda gitmemeniz daha iyi ama emin olun. Pandemi geçince sosyalleşirsiniz.

X