Dostinex???

selam canım ben de bir süre dostineks kullandım hatta bir çok kişiden de prolaktinin yüksekse hamile kalamazsın gibi üzücü şeyler duydum açıkcası ben de merak ediyorum bilen yaşayan biri varsa anlatabilir mi ?

ne kadar kullandın canım
Yaklaşık bir ay kullandım gebelik olunca bıraktım birdaha kullanmadim.Ama kimyasal gebelikmis.bu ayda gebelik olusmazsa tekrar kullancam çünkü prolaktin gebelige engel 9aydir falan düşünüyorum çocuk ama büyük ihtimal prolaktinden dolayı olmuyor

Ben iki hamileliğimde de kullanırken hamile kaldığımı öğrendim. Doktorum hamile kaldığını öğrenince bırak dediği için öyle yaptım.zaten içmediğim ve ara verdiğim süreçte tekrar yükseldiği için gebe kalma şansım düşüyordu.

Ben iki hamileliğimde de kullanırken hamile kaldığımı öğrendim. Doktorum hamile kaldığını öğrenince bırak dediği için öyle yaptım.zaten içmediğim ve ara verdiğim süreçte tekrar yükseldiği için gebe kalma şansım düşüyordu.
senin değerin kaçtı canım bu arada bebişin hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin allah darısı da bana :)

Merhaba;

bu ilacı yazmadan önce doktorum sigarayı bırakmamı söyledi.Siz kullandınız mı?Ben 2 gün içmediysem 3.gün içtim.Sizin doktorunuz size böyle bir şey söyledi mi?

Merhaba;

bu ilacı yazmadan önce doktorum sigarayı bırakmamı söyledi.Siz kullandınız mı?Ben 2 gün içmediysem 3.gün içtim.Sizin doktorunuz size böyle bir şey söyledi mi?

Canim naptin merak etttim. Ben de kullandim bu ay merakla bekliyorum. Hrm dostinex hem progestan kullandim
Bana başka bir tedavi verdiler canım cylo prognova diye bir ilaç verdi doktor prolaktinimle ilgili hiçbir şey demedi kistim var onun için kullanıyorum

Kızlar selamlar,
Biz de 5 aydır bebiş istiyoruz, prolaktin degerim 36 çıktı. Dostinex verdi dr. Korunmayla ilgili bisey soylemedi. Calismalara devam edin dedi.. ben de kararsız kaldım. Tecrubelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Kızlar dostinex kullanırken korunmayıp hamile kalan var mı
Evet canim bugun ogrendim hamile oldugumu . Ben uc aya yakin dostinex kullaniyordum .dok.gittim kontrol amacli muane etti rahim kalinlasmam oldugunu ve iltipla ufak yara oldugunu soyledi test yapti hamilesin dedi daha yebi degerim 625 cikti bnde inanamadim hep dusunuyordum olmaz cocuk diye hep yuksekti ama oldu sonunda hayirlisiyla allah isteyen herkeze versin insallah saglikla kucagima alabilirim . Iki gunde bir kan testi yaptircam degeri kontrol etmek amacli

Evet canim bugun ogrendim hamile oldugumu . Ben uc aya yakin dostinex kullaniyordum .dok.gittim kontrol amacli muane etti rahim kalinlasmam oldugunu ve iltipla ufak yara oldugunu soyledi test yapti hamilesin dedi daha yebi degerim 625 cikti bnde inanamadim hep dusunuyordum olmaz cocuk diye hep yuksekti ama oldu sonunda hayirlisiyla allah isteyen herkeze versin insallah saglikla kucagima alabilirim . Iki gunde bir kan testi yaptircam degeri kontrol etmek amacli
Hayırlı olsun canım ben bıraktım dostinexi başka bir doktora gittim yüksek değil dedi klomen kullandım yine olmadı şimdi bekliyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Hayırlı olsun canım ben bıraktım dostinexi başka bir doktora gittim yüksek değil dedi klomen kullandım yine olmadı şimdi bekliyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Amin insallah allah isteyen herkeze erken vakitte nasip etsin. Klomen neden verdiki dustuyse degerin

Bende kac gundur dusuk tehlikesiyle uğraşıyorum bebgim gelismiyor beta hgc degerlerim az az artiyor normal de iki karmt artmasi gerekiyormus doktor kurtaj olmami soyledi bnde kendiliginden dusmesini istiyrum bekliyorum simdi
Hayırlısı canım Allah korktuğuna uğratmasın

X