Dou karadeniz

elifxoxzge

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
143
0
42
arkadaşlar doğu karadenizi anlatacak kelime yok.Cennet gibi.Deniz tutkusu olayan,serin bir ortam arayan,tertemiz hava isteyen ve doğa ile içiçe olmak isteyen herkezin doğru adresi bence DOĞU KARADENİZ.

ben geçen ay doğu karadenizdeydim.orayı görmeden yeşili gördüm demek yalan olur.enfes tek kelimeyle.. turla gitmedik.kendi aracımızla gittik.ankaradan hareket etmiştik.ama inanılmaz yorucu oluyor.bir daha gitmeyi düşünürsem ya tur ya uçak.. trabzon'da uzungöl'de kaldım. muhteşem bir yer. daha sonra rize'de ayder yaylası'nda konakladık. temiz havanın alası var oralarda.fakat çok soğuk oluyor.gitmeyi düşünürseniz ktedbirli davranın.temmuzun ortasında kazaklarla ceketlerle dolaştık.özellikle yaylalar çok soğuk.. ama değdi doğrusu.

o topraklarda doğmuş biri olarak kesinlikle ölmeden önce görülmesi gereken yerler oldugunu düşünüyorum :asigim:

13_108karagoller3.jpg

www.yeniresim.com_-_Trkiye_Resimleri_-_Trabzon_Frtna_Vadisi.jpg

artvin042ll7.jpg

lake_2.jpg

kızlar karadenizde nisan ayında gidilebilecek uygun fiyatlı ama nezih bir otel biliyor musunuz?

Bu yıl bende bir değişiklik yapıp akdeniz yerine doğu karadenize gideceğim .Acaba buraya turla gitmiş olanlar varsa bilgi verebilirler mi?

bir karadenizli olarak.....
insan hayatı boyunca birdaha böyle yeşilllik göremez diye düşünüyorum arkadaşlar...oksijenden başı dönermi bir insanın yaw....
mutlaka ama mutlakaaaa gitmelisiniz....

Sadece doğusu değil, batısından itibaren çoook güzel bir bölge.
Annem düzceli, orada kaldığımız süre içinde hergün mutlaka gidilecek yerler buluyorduk, tam bir doğa harikası...

eşim ordulu ve karadeniz gelini olmaktan mutluyum :)) ormanı çok seviorum zaten kuşların cıvıltısı ınsanı baska alemlere goturuyor .. denize sıfır evimiz var , sagımda denız solumda orman muhtesem biyer tavsiyem ederim kesınlıkle.. ilk basta insanın bası donuyor zaten nereye bakcagını sasıyor :):)

kardeşim 7 yıldır o taraflarda ama bi türlü gidemedik, mezuniyet töreninde gideriz demiştik kısmet olmadı. inşallah kısmetse kız istemeye gidicez :) gitmişken gezeriz bi güzelde :)))

bizde seneye gitcez inşallah bende turla gitmeyi düşünüyorum en iyisi galiba
başka türlü çok yorucu olur galiba
hemde güzel değişik bir olay olur
eşim büyük ihtimal itiraz eder ben arabamla gidecem der ama keyfi bilir valla
ben rahat rahat gezecemmmm
bu sene orduyu düşünüyorum kısmet olur sa
ama yaylalar harika yaaaa

X