Döven, ucuz o.. diyen eski koca bana akıl verin ?

Acik söylüyorum: O** damgasi yemek böyle bir insanla evli kalmaktan daha iyisir. 🙄 Kendinizi bu hayvandan kurtarin
Haklisin
Kocanızla ayrılıp a kişisiyle konuşuyorsunuz
Kocanızla barışıp dayak yiyorsunuz
Bu nasıl iş
Bitiriyorsanız ilişkinizi tam bitirin
O nedir öyle
=)
Seni severim... İnsanlar doğruları diyor yüzleşmek lazım... Ben senin iyiliğini isterim kötülüğünü asla istemem
Biliyorum canim

Konuyu hortlatalim.. benim psikoloji alt üst. 2 hafta geçti hala aklimi yiyorum.. spora yazildim.. cocuklarima vakit ayiriyorum kendimi iyi hissetmeye calisiyorum ama kurdugu cumleler kulaklarimda çınlıyor

Konuyu hortlatalim.. benim psikoloji alt üst. 2 hafta geçti hala aklimi yiyorum.. spora yazildim.. cocuklarima vakit ayiriyorum kendimi iyi hissetmeye calisiyorum ama kurdugu cumleler kulaklarimda çınlıyor
Seni cimdiririm... Psikologa gitmen gerekiyor sende takıntı hastalığı var...

Dayak ,hakaret bunlar zaten asla barismamaniz icin yeterli sebepler kendinizi bu kadar yipratmayin ama esinin eski arkadasiyla gorusmen de bana absurd geldi.Bunu çogu erkek anlayisla karsilamaz bence.Bosanmis olsaniz dahi sizin cocuklarinizin babasi ve aranizda ömur boyunca olan bir bag var.Sevmedigi eski arkadasiyla samimiyetiniz bence gereksiz.Ben olsam bosandigim.insanin tum cevresinden uzak dururum kendi huzurum icin.

X