Dövme dövme fikirlerinize ihtiyacım var kızlar yardım lütfen !!

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

kazhin

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2014
126
78
Kızlar yarına dövme randevusu aldım yarın derken suan burda sabah 2:48 yani 14 saat sonra yapicam. Küçük narin dövme fikirlerinizi bekliyorum.

ömür boyu vücudunuzda taşıyacağınız dövme iiçin,aklınızda birşey olmadan gidip randevu almışsınız ilginç..
bence dövme tavsiye ile moda olan desenlerle yapılmaz.herkesin hayatı kişiliği hayali kurgusu bambaşka,kendiniz için anlam ifade eden,kendinizi gördüğünüz,ömür boyu kendinizle özdeşleştreceğiniz bir desen olmalı..
ki biz bunu bilemeyiz...
yok uğur böceği yaptır,kelebekler de şahane diyerek tavsiye mi verelim şimdi?

Ne yapacağına çok daha önceden karar verip kafanda iyice benimseyip dövme yaptırman daha iyi olmaz mıydı? Böyle alelacele düşünülecek birşey değil ki bu.

Dövme yerine kalici makyaj da kullanilan boya ile dövme yapıyorlar 3 yil kaliyor eğer 3 yil.sonunda tekrar üstünden gecmezsen tamamen siliniyor... Bir alternatif :)

Sekil konusu sizin vücudunuzda tasiyacagnz şeye coook.önceden karar vermeniz gerekmez miydi:/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ömür boyu vücudunuzda taşıyacağınız dövme iiçin,aklınızda birşey olmadan gidip randevu almışsınız ilginç..
bence dövme tavsiye ile moda olan desenlerle yapılmaz.herkesin hayatı kişiliği hayali kurgusu bambaşka,kendiniz için anlam ifade eden,kendinizi gördüğünüz,ömür boyu kendinizle özdeşleştreceğiniz bir desen olmalı..
ki biz bunu bilemeyiz...
yok uğur böceği yaptır,kelebekler de şahane diyerek tavsiye mi verelim şimdi?
Elbette aklımda bişey var resmini yüklemeye çalıştım ama beceremedim

Woww kalici makyaj malzemesiyle dövme. . O harikaymis.. hem insan sikilabilir bi yerden sonra, nihayetinde vucuttan gidecegini bilmek guzelmis.. istanbulda varmi bu konuda bildiginiz iyi bi dovmeci

nerene yaptıracaksın? ayak bileğinin arkalarına birer tane kelebek cok hoş duruyor mesela:KK16:
Sol elle. En küçük parmağın hizasında bilege inşallah anlatabildim küçük bir taç yanında love yazdırmak istiyorum

Kadinlar icin küçük dövmeler vs aratirsan google da gorsellerde cikiyo bi ton minik dovme.. bence hatun vucuduna minik dovme daha tatli duruyo ama büyük istersen bilemedimbenoni :-)

Dövme yerine kalici makyaj da kullanilan boya ile dövme yapıyorlar 3 yil kaliyor eğer 3 yil.sonunda tekrar üstünden gecmezsen tamamen siliniyor... Bir alternatif :)

Sekil konusu sizin vücudunuzda tasiyacagnz şeye coook.önceden karar vermeniz gerekmez miydi:/

aa ne güzel mesela benim bi günüm bi günümü tutmuyor cok mantıklıymış o:) arastırmak lazm:)

Güzel fikirde burda var olduğunu sanmıyorum varsada ben bilmiyorum

Yaptıracak olsam benim için anlamı olan şeyler, patiler, kedi köpek figürleri, kelebek, amy winehouse dövmesi,
anlamsız olarak da belime melek kanadı yaptırırdım. Bu ara yaptırasım geliyor.

Kadinlar icin küçük dövmeler vs aratirsan google da gorsellerde cikiyo bi ton minik dovme.. bence hatun vucuduna minik dovme daha tatli duruyo ama büyük istersen bilemedimbenoni :-)

Ne zamandır araştıriyorum canım aynen baya var bende küçük düşünüyorum zaten küçük bir taç ve yaninda love yazısi sence nasil?

İlk dövmeniz galiba bu dövme işi bi kere yaptırmakla bitmiyo açıkcası hep ufak narin bi tane yaptırıp sonra alıp başını gidiyo şunuda yaptirim aman şunuda yaptirim diye. Eğer çabuk sıkılan bi insansan hiç bulaşma. Yada bi arkadaş 3 yıl kalan bişeyden bahsetmiş onu dene. Mesela şimdi çevremde kızarkaşlarımda görüyorum bütün kolu ufak tefek bi sürü dövme doluhani eskiden defterlerin kenarlarını karalardık sıkıldıkça çizerdik. Kızda sıkıldıkça koluna bişey çizdirmiş gbi. Bn o kızı gelinlikle veya yaşlılık halini hayal edemiyorum.
Her ne yaparsanız yaptırın çok zarif bişey olmasına dikkat edin. Bide olabildiğince küçük olsun bazılarına bi bakıyorum dövme değilde sanki koluna ahtapot yapışmış şimsiyah bişey var kolunda sanki evdeki sobayı temizlemişte sobanın isi koluna orasına burasına bulaşmış. Lisedeyken çok geçiçi dövme yaptırdım herkes yolda çevirip sorardı nerde yaptırdın falan diye kına derdim. 2 hafta kalıcak şeyi ben 5 gün sonra keseyle çıkarmaya çalışırdım sıkılırdım :) ömür boyu onlar gezmeyi düşünemiyorum :)
Dövme sevmem oda sırf rengi siyah diye.eğer altın sarısı simli dövme yapılıyosa beni haberdar edin o zaman bi tekrardan düşünürüm:KK14:

Son düzenleme:
Puhahahha ahtapot gibi yapismis lafina cok guldum, kesinlikle dogru Soyluyo.. bence de ufak, narin ve dedigim gibi kesinlikle sana ozel olsun...

İlk dövmeniz galiba bu dövme işi bi kere yaptırmakla bitmiyo açıkcası hep ufak narin bi tane yaptırıp sonra alıp başını gidiyo şunuda yaptirim aman şunuda yaptirim diye. Eğer çabuk sıkılan bi insansan hiç bulaşma. Yada bi arkadaş 3 yol kalan bişeyden bahsetmiş onu dene. Mesela şimdi çevremde kızarkaşlarımda görüyorum bütün kolu ufak tefek bi sürü dövme doluhani eskiden defterlerşn kenarlarını karalardık sıkıldık a çizerdik. Kızda sıkıldıkça koluna bişey çizdirmiş gbi. Bn o kızı gelinlikle veya yaşlılık halini hayal edemiyorum.
Her ne yaparsanız yaptırın çok zarif bişey olmasına dikkat edin. Bide olabildiğince küçük olsun bazılarına bi bakıyorum dövme değilde sanki koluna ahtapot yapışmış şimsiyah bişey var kolunda sanki evdeki sobayı temizlemişte sobanın isi koluna orasına hurasına bulaşmış.
Dövme sevmem oda sırf rengi siyah diye.eğer altın sarısı simli dövme yapılıyosa beni haberdar edin o zaman bi tekrardan düşünürüm:KK14:
Bende narin küçük bir taç istiyorum küçük parmak hizasinda bilekte love da yazdirim dedim ama miyavcik yapma diyor
Pardon miyavcik değil bilemedimbenoni demiş

Son düzenleme:
X