Dövme Dövmemi sildirdim iz kalmadı

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

purpleangel

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
83
3
9 yıl önce çok severek yaptırdıgım dövmemi :eek:klava: lazerle sildirmeye 4 yıl önce karar verdim ama ancak 2008de başlamaya cesaret ettim.eylul en uygun başlama zamanıymış(bahara ancak iyileşiyor) ben de eylulde başladım... başlarda 15 gün arayla sonra ayda bir toplam 7 kez gittim ama doktorum 2 seans ücreti aldı dövmem 2 kibrit kutusu büyüklüğündeydi 1.seans için 500 tl 2.seans için 450 tl son gitttigimde verdiği krem için 150tl ödedim.ama seans ve fiyatlar dövme rengi,şekli,büyüklüğü,kullanılan alet ve boya cinsine göre degişiyormuş.
senağlama acısına gelince:emin olunki dövme yaparken ne kadar acıyorsa sildirirken de okadar acıyor daha fazla degil yani
korktugum gibi benimkinde yanık izi kalmadı sadece ufak çil gibi 2 leke kaldı
eğer silinir iz kalmazsa bunu kadınlar kulubunde yazacagıma söz vermiştim kendi kendime... ben şu an yaşamak zorunda oldugum sehirden dolayı yazın bu konuda çok sıkıntı çektim 4 yıl boyunca :1no2: aynı sorunu yaşayanlara yardım etmek isterim
istanbula yakın oturanlara gittigim doktorun adresini özelden verebilirim :içelim:

merhaba benimde 5 yıl önce koluma yaptırdığım bir dövmem var artık yazın bile uzun kollu giymekden sıkıldım nasıl gizleyeceğimi şaşırdım ve sildirmek istiyorum ben ankarada yaşıyorum ama tedavi için istanbula gidebilirim sizden doktorunuzun adresini almak istiyorum

benimde kas dovmem var cok koyu hic begenmedim gul gibi kasimi 2yil once bir salak dovmeci yuzunden berbat ettim acaba bu dovmede lazerle silinir mi goze yakin ya cekiniyorum yada kas killarini doker mi bilgin var mi

nnurayy göze zararı vardır ama zaten sana da gözlük takarak yapıo lazeri belki her yanı kapalı bir gözlüğü de vardır onu kullanır.rengini de açtırabilirsin aslında bir seans giderek

herkes adres falan yazıyor sanırım bi sorun çıkmıyor
derma light estetik ve lazer merkezi
valikonağı cad. kat 3 no5 (askeri müze karşısı) nişantaşı
tel:0212 291 45 84
0212 291 62 94

cnm senin dövmen ne renkti peki, bnmkinde yeşil kırmızı gibi renkler var ve 10 cm ....... bu verdiğin adrese gidicem ama memnun kalırmıyım bilemem ......

ben o zamanlar çok araştırmıştım hatırladıgım kadarıyla kırmızı dövme zor çıkıyordu
zaten aradan çok zaman geçmiş belki dövmenden kurtulmuşsundur bile

Geçenlerde İstanbula gittim benim dövmemi sildirdiğim yer artık kapanmış ama mutlaka yeni yerler açılmıştır umarım dövmesini sildirmek isteyen herkes iz bırakmadan amacına ulaşır

X