Doymama hissi

ozlm89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
908
854
34
Merhaba arkadaşlar benim evlendigim günden beri kilo problemim var her yolu denedim bütün diyet çeşitlerini spor programlarini biliyorum 2. Çocuğum olduktan sonra daha fazla sıkıntı olmaya başladı çünkü kilom 3 ki rakamlara geldi stres olunca hemen yemeye saldırıyorum yemek dediğim sırf abur cubur bu durumdan hem maddi hem manevi çok yoruldum bı insan sürekli yemek yer mi ya bunu kendime neden yapıyorum bilmiyorum fazlaca öz elestiri yapıyorum kendine bu kötülüğü neden yapıyorsun diye en sonunda pskologi da gitti antidepresan ilacı verdi o da sersem gibi yapiyo insanı nasıl kurtulucam bu durumdan artık sağlıklı yiyecekler yemeyi sevmek hayatımı düzene sokmak istiyorum aşırı yeme bozukluğu olup düzelen varmı lütfen yardımcı olun bu kısır döngü çıkmak istiyorum

Acaba insülin direnciyle alakali bi probleminiz mi var.Bazen böyle durumlarda da surekli iştahimiz aciliyor yemek yeme istegimiz artıyor.Yaptirmadiysaniz eger bence mutlaka yaptirin o doktorun verdigi kucucuk hap sizin duzene girmenizi sağliyor.

bunu öncelikle senın istemen lazım , sonra iyi bir dr gidip bütün tahlillerini yaptırman lazım ,

sonra devamı gelir ,

Merhaba.yazdiklarinizi yeni okudum.bende tam olarak ayni durumdayim.bir degisiklik oldumu hayatinuzda

X