Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

merhaba arkadaşlar.ben 1hafta önce önce aret beye gittim ilk muayenemi oldum çok ilgisiz geldi bana.daha önce rahim filmini çekmiştim şimdi yenisini istiyor.3 tüp denemesini orda düşünüyordum.şimdi çok kararsızım.allah hepimizin yardımcısı olsun.

Ben de çapa infertilite ye gidip tüm tahlillerimi yaptırdım eşimde sorun yok bende yumurta rezervi azalmış ve heyet tüp bebek kararı verdi rapor için evraklarınızı hazırlayın dediler hazırladık devletten gün de aldık ama nisandan önceye vermiyolar dış merkezde deneyin önce dediler olmadı burda 2.denemenizi yaparsınız dediler tamam dedik adetine 15 kala evraklarını getir rapor 15 günde çıkıyo çünkü raporun 1 ay süresi var erken çıkarma ki süresi dolmasın dediler araştırdık bi iki yer aret bey in methini duyduk aradım randevu aldım ilk randevu ücreti 250 tl raporluya tüp bebek 745 tl + ilaçlar 1000 1500 raporlu olarak tabii dediler görüşmem haftaya aret bey le bakalım neler olucak hayırlısı olsun hepimiz için

merhaba bende yeni üye oldum 5 yıllık evliyim bende bebek istiyorum ama bir türlü olmadı ne doğal uollardan ne de tedavi ile 3 başarısız tüp bebek denemesinden sonra bu ay donduruşmuş transfer için randevu bile almıştım aret bey den ama ne yazık ki hipertiroid hastası olduğumu öğrendim nasıl bir hastalık bilmiyorum ama galiba tedavi süresi uzun olacak biraz uzun yazdım ama ALLAH bizim bu yolda yar ve yardımcımız olsun.

Merhaba capadan rapor almissiniz bende o asamadayim hormon tahlillerim vs yapildi aslinda alti ay once esimde androljide tedavi olmustu bi kagit verdiler asilama demislerdi ama orda yaptirmadim disarda iki defa yaptirdim olmayinca capadan tup icin rapor alayim dedim ama alti ayi gectigi icin kabul etmediler benim sorum suan tekrar esim tahlil verecek ama asilama derse yine heyet kendi isteginize goremi verdiler tup raporunu size

gelişmeler neler merak ettim aret ey ile görüştünüzmü.

Ben size cvp yazdım ama forumu kullanmayı tam olarak bilmiyorum msj gönderemezsiniz dedi özel msj yazabilmem için ne yapıcam

Ayrıca aşılama dendiyse ikinci aşılamayıda isterler o da olmazsa tüp bebek raporu verirler ama tahlillerde altı aylık süre arıyolar

Son düzenleme:
Bize direkt tüp bebek raporu verdi çapa çünkü aşılamayla vakit kaybı olucak yumurta rezervinde azalma var dediler eşimde problem yokmuş buna çapadaki heyet karar verdi

Bize direkt tüp bebek raporu verdi çapa çünkü aşılamayla vakit kaybı olucak yumurta rezervinde azalma var dediler eşimde problem yokmuş buna çapadaki heyet karar verdi
Anliyorum bende androlojiye sonuc gostermek icin gittim iki hafta sonra bi kagit alip capadaki tup bebek bolumune gostericem ole karar vericeklermis.ozel mesaj icin forumda belirli sayida mesaj yazmak gerekiyor.peki ne yaptiniz capadami yaptiracaksiniz ist tup bebek ile gorusmeye gittinizmi.

lale99 canım yine mesaj kutun dolu ....

İst tüp bebek raporlu olanlara sadece 745 tl istiyo ilaçlarımda 800 e anlaştık eczaneyle pazartesi aret bey le randevum var kısmetse muayeneden sonra ilk adetimde başlancakmış ist tüp bebek öyle dedi.sizin problem kimde

M
Anladim peki capadan rapor asamasinda mi receteniz yazildi isleyis nasil bilmiorum.tup bebek yaptiracaginiz yerle capada ki dr telde konusup receteyi yaziyor diye biliorum.memnun kaldinizmi ist tp bebekten ben suzan hanima gitmek isterim orayi dusundugum noktada tavsiye edermisin ilk izlenim olarak bana pko dendi ama kanda pko degerim yok nasil pko teshisi konuldu bilmiorum bide prolaktin yuksek ilac aliorum.esimdede hareket ve sayida biraz azalma var sizde sorun nedir.

kızlar slm. bende tüp bebek işlemini allah nasip ederse ilk kez denicem. bi arkadaşım aret beyi pek bi metetti burada okuduklarımdan sonrada daha da bi görmeden güvenir oldum kendisine. arte beye giden biri olarak sizden öğrenmek istediğim şu. rakamları yazmışınız gerçi ama ilk görüşme için ücret alıyormu? şimdiden teşekkürler.

Muayene olmayacaksiniz on gorusme icin alinmiyor ama bir kereye mahsus aret beyicin 250 bayan dr icin 150 muayene ucreti odenior die biliorum 745 birde ilaclar oda 800 anlasmis arkadas.

Canım capa raporu verdi ben ist tüp bebeğe gittim raporumu sisteme girdiler ve recete yazdılar bugün eczaneden ilaçları 800 e aldım pazarteside aret beye randevum var 250 tl ilk muayene

Raporun varsa ist tüp bebek 745 tl ilaçlar kişiye göre değişiyor bide eczaneyle anlaşmaya göre değişiyor benim bin tl den 800 e düştü aret beyin ilk randevusuda 250 tl toplamda 1800 diyin işte

Canım capa raporu verdi ben ist tüp bebeğe gittim raporumu sisteme girdiler ve recete yazdılar bugün eczaneden ilaçları 800 e aldım pazarteside aret beye randevum var 250 tl ilk muayene
anladim cnm peki aret bey tahlil istemistir neler istedi rahim filmini yinelemeni istedimi..

M
Henüz görüşmedim yarın randevum pazartesi yani.umarım istemez çünkü ben çok zor çektirmiştim çok canım yanmıştı kabus gibi
İlaclarimi aldim deyince muayene ettigini dusundum.muay
Ne etmeden neye gore kim yazdiki receteni anlamadim.yeniden isteyebiliyor diye okumustum forumdan benimde cok korkuluydu anestezi ile yaptirmistim ama uyaninca bayilma evreleri tum gun kaldim diebilirim hastanede ama findikzadede biyer varmis orayi cok met ediyolar agrisiz die gerek kalmasin ya cogu istemio yeniden capa bile kabul etti eskisini.yarin gelince haberdar edersin cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…