Dr bahar ergen mi? Dr şeyma araz mı?

Skyshines

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2018
41
33
35
Gebelik takibi ve doğum için bu doktorlardan önerisi olan var mı? Ya da pendik medical parktaki diğer doktorlardan önerisi olan?

Bence goztepe gokmen bey. Ama fiyatları çok artmış. Seyma araz hakkında bilgi edindim. Suana kadar hep olumlu şeyler duydum.

Ben yarın Şeyma Hanıma randevu aldım. Güzel yorumlar var hakkında,instagramdan da baktım çok güleç bir kadın çok samimi ve içten duruyor. İşini mesleğini bebekleri de seviyor belli. Umarım yarın kendim de güzel bir tecrübe ederim.

Sen karar verdin veya gittin bi birine?

Merhaba arkadaslar bende 24 haftalik hamileyim pendikde yasiyorum medical parkda dogum istiyorum. Bende cok arastirdim orayi seyma hanim ve nilufer hanim hakkinda iyi yorumlar var bahar hanimi zaten remedy hospitaldan taniyorum cok ilgili bir doktor degil bence rutin işliyor. Ama seyma ve diger doktorlara giden arkadaslar lutfen bizide bilgilendirsin yardimci olurlarsa cok makbuke gecer.

Merhaba arkadaslar bende 24 haftalik hamileyim pendikde yasiyorum medical parkda dogum istiyorum. Bende cok arastirdim orayi seyma hanim ve nilufer hanim hakkinda iyi yorumlar var bahar hanimi zaten remedy hospitaldan taniyorum cok ilgili bir doktor degil bence rutin işliyor. Ama seyma ve diger doktorlara giden arkadaslar lutfen bizide bilgilendirsin yardimci olurlarsa cok makbuke gecer.
bende merak ediyorum giden var mı? Şeyma hanım dışında Öner’i bekliyorum

Giden oldu mu medical parka?

Merhabalar, ben Medicalparka gittim, Şeyma Hanıma. Çok tatlı, samimi, iyi bir bayan ben memnun kaldım güven veriyor ilk muayeneden zaten çok da tecrübeli bir Doktor. Hastaneye gelirsek cok güzel olmuş ama tabi daha çok yeni, çok sakin oturması biraz zaman alır 2-3 ay, benim de hamileligim yeni oldugu için sıkıntı degil şuan. 2 hafta sonra gidicem bir daha bir terslik çıkmazsa.

Merhabalar, ben Medicalparka gittim, Şeyma Hanıma. Çok tatlı, samimi, iyi bir bayan ben memnun kaldım güven veriyor ilk muayeneden zaten çok da tecrübeli bir Doktor. Hastaneye gelirsek cok güzel olmuş ama tabi daha çok yeni, çok sakin oturması biraz zaman alır 2-3 ay, benim de hamileligim yeni oldugu için sıkıntı degil şuan. 2 hafta sonra gidicem bir daha bir terslik çıkmazsa.
Ultrason Cihazları nasıl ? Yeni mi? Ben Pendik bölgeye gidiyorum ama ultrason cihazları eski. Ondan soruyorum görüntü kalitesi nasıl?

Bölge Hastanesinde Doğan Beye gidiyordum ben de bir dönem. Ultrason cihazı çok da aklımda kalmadı maalesef ama kötü olan Senin izleyebileceğin ekran karşı duvarda o da yattığın yere baya mesafeli :KK43: ben pek göremedim, dedim de Şeyma Hanıma o da sonra kendi ekranını çevirdi bana ama sonuna doğru söyledim pek göremedim. O yüzden Ultrason hiç sorma bana umarım bir sonraki muayenede daha iyi görürüm.

Bölge Hastanesinde Doğan Beye gidiyordum ben de bir dönem. Ultrason cihazı çok da aklımda kalmadı maalesef ama kötü olan Senin izleyebileceğin ekran karşı duvarda o da yattığın yere baya mesafeli :KK43: ben pek göremedim, dedim de Şeyma Hanıma o da sonra kendi ekranını çevirdi bana ama sonuna doğru söyledim pek göremedim. O yüzden Ultrason hiç sorma bana umarım bir sonraki muayenede daha iyi görürüm.

Ekran gerçekten uzaktaydı ben de bir şey demedim ama bi dahakine söyleyeceğim yüzünü gösterdi ama ben hiç bişe göremedim miyopum da var.ekranı saçma yapmışlar ama şeyma hanım iyi gibi ben artık değiştirmicem orada devam edicem

Gebelik takibi ve doğum için bu doktorlardan önerisi olan var mı? Ya da pendik medical parktaki diğer doktorlardan önerisi olan?

Merhaba,
Ben nisandan beri medical park pendige gidiyorum. Doktorum bahar ergen. Memnunum kendisinden. Sordugum her soruyu guzrlce yanitliyor ve telefon uzerinden de siki takiplesiyoruz. Her zaman ulasabiliyorum kendisine. Zaten sanirim hastanedeki en yogun doktor bazen siteden takip ediyorum. En cabuk muayenelei onun bitiyor.

Bahar ergen tek tavsiyemdir :) özellikle alttan muayeneden çekinen biri iseniz anlayışlı ve samimi bir kadın :)

Sakın bahar ergene gitmeyin onun yüzünden cocugum suanda serebral palsi ve aylarca hastanede teşhis edilemeyen hastalıktan dolayı süründük hergün bizi gördü hastanede halimizi gördü perişandık yinede bize doğumda oksijensiz kaldı benim ihmalim ve tecrubesizliğim demedi. Allaha havale ediyorum onu davamızı da accaz ama simdi bi yandan da biz ona iyi bi ders olmuşuzdur...

2.gebeliğim ilk gebeliğimin takibinide Bahar Hn.yaptı.2.2.gebeliğim biraz sıkıntılı malesef ama onun muhteşem enerjisiyle herşey daha iyiye gidiyor.

3 doktor gezmiş olduktan sonra (biri prof’du) ve türkiyenin en iyi hastanesi diyebilirim. Bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine Bahar hanıma geldim. İlgisi alakası herşeyiyle muhteşem bir doktor. Tavsiye ederim.

X