Dr. Çiğdem tezcan bursa

Himosm

ᦋö᭢ꪶü᭢ü, ᦋö᭢ꪶüꪑꫀ🤍♾️
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
255
112
Çiğdem tezcana gidenler yazabilir mi bursada doktor ona gidip başaranlar yazarsa sevinirim lütfen

Çiğdem tezcana gidenler yazabilir mi bursada doktor ona gidip başaranlar yazarsa sevinirim lütfen
Merhaba ben tedavimi Canım doktorum Çigdem Tezcan sayesinde tamamladım. Kendisi Bursa icin kesinlikle şans. Gittiginizde zaten basarabileceginizi goreceksiniz. Hic tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Merhaba ben de Çiğdem Tezcan a tedavi olup başaranlardanım. Hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla gidin. Doğru yeri bulmuşsunuz.

2013 ten beri ( P pembekrizantemler ve candash candash ) hesaplarınla birlikte bu doktorun reklamını yapıyorsun. Kendi mesajlarını beğeniyorsun, kendini beğeniyorsun yedik mi yemedik

derler ya Ölüyü çok yıkarsan boku çıkar diye işte o misal....

Son düzenleme:
rabbim kendi kendini iyileştiren doktorları başımızdan eksik etmesin...

2013 ten beri ( P pembekrizantemler ve candash candash ) hesaplarınla birlikte bu doktorun reklamını yapıyorsun. Kendi mesajlarını beğeniyorsun, kendini beğeniyorsun yedik mi yemedik

derler ya Ölüyü çok yıkarsan boku çıkar diye işte o misal....
Ne yersin ne içersin bilmem ama ben de Çiğdem Hanımın hastalarından biriyim. Eksik bile yazmış arkadaş. Gitmeden önce o kadar çok doktor araştırdım ki. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olup rol kesenler Çiğdem Hocanın tırnağı olamazlar.

X