Dr Emre ilhan burun estetik

Avseren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
19
3
27
Emre ilhan burun ameliyatı kaç paraya yapıyo bilen ve emre ilhan a ameliyat olan varmı ?

Ben ameliyat oldum yıllar önce ve revizyon ıcın doktor arıyorum fıyatları bılmıyorum

Merhaba geçtiğimiz sene eylülde yaptırdım . 32.500 ₺ ‘ye ,o zaman her sene kasım ayında zam olduğunu söylemişlerdi şuan ne kadardır bilmiyorum..

Önce görüşümü söyleyip sonra detaya gireyim.

Yıllarca içime sinen doktor bulamadığım için ameliyat olmamıştım, Emre Bey çok içime sindiği için artık karar vermiştim. Bugün olsa yine Emre Bey’den başkasına yaptırmazdım. Sonucuma bayıldığımdan değil, yapılabileceğin en iyisini yaptığına duyduğum güvenden dolayı..

Benim burnum zaten öyle çok kötü bir burun değildi sadece daha estetik bir burun istiyordum. Bana göre sonucum fazla doğal oldu, ben toplumdaki o yok işte kalkık olmasın estetikliği belli olmasın ıvır zıvır laflarını çok komik buluyorum bence tamamen yaptırmayanların o kusursuz güzelliğe duyduğu kıskançlıktan :) o yüzden biraz daha kalkık ve kavisli olmasını isterdim, ama bu halinden de memnunum.. belki de yakışmayacaktı o hali bilmiyorum keşke biraz daha kavisli olsaydı demiyor değilim.. eşim ve aileler bayıldı, ama ben biraz daha kavisli olsun isterdim:)

Aslında kibirli ve aceleci gibi görünüyor ama ben böyle doktorlarda bunu anlayışla karışlıyorum.. İlk muayeneye gittiğinizde hızlıca nasıl bir burun istediğinizi anlatıyorsunuz, o da sorularla yardımcı oluyor ve not alıyor.. Ameliyatı benim zamanımda floranceda yapıyordu ve gerçekten çok rahat geçirmiştim. Galiba artık yeditepede giriyor..Morarma vs çok çok az oldu. Asistanları gayet ilgili, sorularınıza cevap veriyorlar.. Ancak aklınızda dünya kadar para veriyorum diyip muhteşem bir ilgi ve alaka ile karşılaşmayı bekliyorsanız öyle birşey yok .)) ne kdr para verseniz de ameliyat sonrası kontrole gittiğinizde genelde en az yarım saat bazen 1-1.5 saat bekletilebiliyorsunuz..

Ameliyattan sonra tamponlar çıkana kadar 5 gün kadar sıkıntı... tamponlar çok rahatsız ediyor haliyle burun ameliyatı kolay değil.. ağızdan nefes almaktan dudakların kuruyor .) ama tamponlar çıkınca gerçekten çok rahatlıyorsun..

Benim tavsiyem, eğer karar verir de yaptırırsan, ben istediğim burnu tarif ederken kavisli olsun ama doğal da dursun demiştim... aslında istediğim daha estetik bir burundu iyi tarif edemedim belki de yada benim burun şeklime uymuyordu bilmiyorum. Asıl istediğin neyse onu çok net bir şekilde bastıra bastıra söyle :) emre bey sen istesen de o aşırı kalkık cadı burnunu yapacak bir dr değil zaten.. benim içime sinme oranı %85-90 :) ek olarak , burun düşme konusu da sadece doktorla değil burun yapısı ile ilgiliymiş muayenede sıra beklerken bir hasta vardı konuşmuştuk emre bey ona senin burnunun düşme ihtimali çok yüksek emin misin yaptırmakta demiş kız da evet diyince yapmışlar ameliyatı sonra 1 yıl sonra mı ne kızın burnu düşmüş revizyon yaptırmıştı yine emre ilhana ama o da diyordu emre bey bana söyledi ben istedim diye..

ben doktor ararken çok yüzeysel yorumlar okumuştum o yüzden detaylı yazmak istedim sevgiler 🙂

Son düzenleme:
X