Dr Engin Erkal - Antalya Hasta yorumları

Merhaba kızlar. Bende 25 nisanda engin beye ameliyat oldum ve çok memnunum. Durumum şu an çok iyi. En az morlukla atlattım ameliyatı. İlk gün yüzüm hiç şişmedi fakat 2. Ve 3. Gün çok şişti fakat ertesi günler inmeye başladı hemen. Ameliyattan ilk çıktğm vakitler burnum sızlıyordu doğal olarak fakat daha sonra hiç acım da olmadı. Sonunda çok doğal güzel bi burnum oldu herkes yüz ifaden değilti diyor. Antalyada ameliyat olacaksanız gönül rahatlığıyla Engin beye gidebilirsiniz

arkadaşlar istanbulda yaşayıp da engin beye ameliyat olmak isteyen var mı? kendisi normalde antalyada çalışıyor ama birden fazla talep olması durumunda istanbula geleceğini söylemişti. eğer ki düşünüyosanız yazın lütfen buraya

Eki Görüntüle 1821541 Eki Görüntüle 1821556 Eki Görüntüle 1821557 Eki Görüntüle 1821541 Herkese selam! Yeni üyeyim ve ilk yorumumu engin bey için yapmak İstiyorum. Burnumdan 3 türlü problemim vardı kemik burun eti ve görsel olarak burun büyüklüğü kemeri. 2 kez ameliyat oldum ilk ameliyatımı farklı bir hastahanede oldum ve ameliyat sonrası nefes problemim ciddi anlamda büyüdü hiç nefes alamıyordum %5 nefes alıyordum. Görsel olarak minicik olmuştu ve hoştu fakat sonradan iki kaş arasında çıkıntı oldu. Ama hiç nefes alamıyordum. Sonra engin beyin bir hastası ile konuştum. Oda 3. Ameliyatını ona yaptırmış. Görüntüsü gayet hoştu sonra bu siteden engin bey in yorumlarını okudum. Kaburgadan kıkırdak alınacaktı.vee 6 ay sonra engin bey e ameliyat oldum.1 hafta olmasına ragmen cok rahat nefes alabiliyorum ve görsel olarakta çok hoş görünüyor iki gün hastahanede yattım hiç ağrım morluğum olmadı vee en önemlisi o tampon çıkarken çıktığını bile anlamadım mide krampları girmişti acıyacak diye. Size 1_2_3 asama fotolarını atacağım. Keşke ilk ameliyatımı engin bey yapmış olsaydı. Antalyada burun Estetiği ve nefes problemleri konusunda ulaşabileceğiniz en güvenilir hekim engin bey.Eki Görüntüle 1821541 Umarım siz bu yazıyı okuyup doğru hekim ile tanışırsınız!! Bu arada bende sağlık sektöründe calısıyorum. engin bey başarılı bir hekim olmasının yanı sıra sıcak samimi ilgili ve çok içten. Samimiyeti beni ikna eden en önemli faktördü aynı zamanda.. Size ödem geçtikten sonrada fotoları atacağım. Sevgilerimle.. .
Cok gecmis olsun, Burnun nasil oldu? Resim paylasirmisin bizimle Rica etse
Eki Görüntüle 1821541 Eki Görüntüle 1821556 Eki Görüntüle 1821557 Eki Görüntüle 1821541 Herkese selam! Yeni üyeyim ve ilk yorumumu engin bey için yapmak İstiyorum. Burnumdan 3 türlü problemim vardı kemik burun eti ve görsel olarak burun büyüklüğü kemeri. 2 kez ameliyat oldum ilk ameliyatımı farklı bir hastahanede oldum ve ameliyat sonrası nefes problemim ciddi anlamda büyüdü hiç nefes alamıyordum %5 nefes alıyordum. Görsel olarak minicik olmuştu ve hoştu fakat sonradan iki kaş arasında çıkıntı oldu. Ama hiç nefes alamıyordum. Sonra engin beyin bir hastası ile konuştum. Oda 3. Ameliyatını ona yaptırmış. Görüntüsü gayet hoştu sonra bu siteden engin bey in yorumlarını okudum. Kaburgadan kıkırdak alınacaktı.vee 6 ay sonra engin bey e ameliyat oldum.1 hafta olmasına ragmen cok rahat nefes alabiliyorum ve görsel olarakta çok hoş görünüyor iki gün hastahanede yattım hiç ağrım morluğum olmadı vee en önemlisi o tampon çıkarken çıktığını bile anlamadım mide krampları girmişti acıyacak diye. Size 1_2_3 asama fotolarını atacağım. Keşke ilk ameliyatımı engin bey yapmış olsaydı. Antalyada burun Estetiği ve nefes problemleri konusunda ulaşabileceğiniz en güvenilir hekim engin bey.Eki Görüntüle 1821541 Umarım siz bu yazıyı okuyup doğru hekim ile tanışırsınız!! Bu arada bende sağlık sektöründe calısıyorum. engin bey başarılı bir hekim olmasının yanı sıra sıcak samimi ilgili ve çok içten. Samimiyeti beni ikna eden en önemli faktördü aynı zamanda.. Size ödem geçtikten sonrada fotoları atacağım. Sevgilerimle.. .
Cok gecmis olsun , Burnun nasil oldu? Bizimle paylasirmisiniz lütfen , Revizyon icin Doktor karari vermek icin zor, cogu memnunyetini yaziyor ama resim paylasmiyor, sonucta zevk meselesi bu yüzden paylasirsaniz cogu arkadaslara daha cok yardimci olursunuz Özelikle benim gibi Yurtdisinda yasiyan arkadaslara, buradaki Doktorlar malesef Revizyon konusunda cok geride

Cok gecmis olsun, Burnun nasil oldu? Resim paylasirmisin bizimle Rica etse

Cok gecmis olsun , Burnun nasil oldu? Bizimle paylasirmisiniz lütfen , Revizyon icin Doktor karari vermek icin zor, cogu memnunyetini yaziyor ama resim paylasmiyor, sonucta zevk meselesi bu yüzden paylasirsaniz cogu arkadaslara daha cok yardimci olursunuz Özelikle benim gibi Yurtdisinda yasiyan arkadaslara, buradaki Doktorlar malesef Revizyon konusunda cok geride

yeni bir sayfa açıp resimlerini paylaşmış...4. revizyon burun ameliyatı ve "Op. Dr. Engin Erkal" diye..oradan bakabilrisin

Herkese merhaba!
1 yil once cok basarisiz bir burun ameliyati gecirmistim. Ameliyat sonrasinda iyi takip edilmedigim icin de enfeksiyon kapmistim ve sisliklerimin inmesi haftalari bulmustu. Burun ucumdaki papagan gagasi gorunumu basta olmak uzere sag ve sol profilin esit olmamasi ve burun egriligi gibi sikayetlerle revizyon ameliyati olmaya karar verdim. Ailemde ve cevremde olan doktorlarin tavsiyesi uzerine revizyon ameliyatimi Engin Erkal'a yaptirdim ve kararimdan da cok mutluyum su anda. 1 Eylulde olan ameliyatimin ustunden daha bir ay bile gecmemesine ragmen cikan sonuctan inanilmaz memnunum. Ameliyat sonrasinda hic morluk olmamasiyla birlikte sisliklerim de cok hizli bir sekilde indi ve her gun daha da iyiye gidiyor. Ayrica Engin Bey'in ameliyat sonrasindaki takibi ve gece gunduz dinlemeden sorularima cevap vermesi bu zorlu sureci icim rahat bir sekilde atlatmami sagladi.
Ben pek forum kullanan biri degilim ama ayni yollardan gecen biri olarak, dusunenlere yardimci olmayi istiyorum ve bu yuzden de Engin Bey ile tanismanizi cok oneriyorum!! :)

[QUOTE = "Sanssizhasta, post: 49760922, member: 802564"] Should be around 10.000 tl [/ QUOTE]

Wow this is too much, i heard about him by coinsedence he's not well known even, 2 yrs ago it was less than 4500 TL

[QUOTE = "Sanssizhasta, post: 49760922, member: 802564"] Should be around 10.000 tl [/ QUOTE]

Wow this is too much, i heard about him by coinsedence he's not well known even, 2 yrs ago it was less than 4500 TL

Ask him for exact price. Maybe not popular yet but he is good and will be even expensive because now working in public clinic. If he open his own clinic see the price.

In general don't focus on money. Focus on job then consider the cost.

[QUOTE = "Sanssizhasta, post: 49775439, member: 802564"] Ask him for exact price. Maybe not popular yet but he is good and will be even more expensive because he is working in public clinic. If he opens his own clinic see the price.

Do not be fooled by the money. Focus on job then consider the cost. [/ QUOTE]

Yeah you are right, but if I had to pay that much of money I would see another doctor like emre ilhan, plus like I told you am not impressed by his job, normal like Tamer Şakrak
I advise you not to be fooled by high prices, I know 4 people who paid 3500 euro for doctor Abdulkader Goksel and he ruined their noses literally that they need a revision, also dr Muhammet Dilber's fee is 3200 euro while he only fixes normal noses and doesnt do thick skin noses, so high price doesnt mean good doctor :KK66:

Merhaba arkadaşlar 14 Ocak’ta Engin hocama ameliyat oldum. Normalde damar yolu açılmasından bile korkan bir insan olmama rağmen ameliyat sandığımdan çok daha kolay geçti. Ameliyat öncesinde okuduklarım, dinlediklerim beni çok korkutmuştu. Tabiki de her insanda bu süreç farklı seyredebilir ama benim hiç ağrım olmadı. Çok hassas bir cilde sahip olmama rağmen minimum şişlik ve morlukla atlattım diyebilirim. Daha çok yeni olmasına rağmen iyiki bu ameliyatı olmuşum diyorum. Bu süreci bu kadar kolay atlatmama en büyük etken tabii ki de Engin hoca. Muayeneye ilk gittiğim andan itibaren verdiği güven gösterdiği ilgi için ona buradan da teşekkür etmek istiyorum. Engin hocam işini kusursuz yapanlardan. Eğer gerçekten ameliyat olmak istiyorsanız kesinlikle önerebileceğim bir hekim. Ameliyat öncesi korkularına gelecek olursak bana kalırsa korkulacak bir ameliyat değil. Beni tek rahatsız eden tamponlar olmuştu o da sonuca bakınca burnumun bu şiş haliyle bile önemsenecek bir durum değil. :KK48:

Merhaba arkadaşlar, Dr Engin Erkal a ameliyat olmayı düşünüyorum. Olanlar memnun mu acaba? Bizimle tecrübesini paylaşmak isteyenler var mı ? :KK54:

Ben Engin Erkal’a ameliyat oldum hiç memnun değilim. İnstagramdan takip ediyorsanız sayfasında yaptığı bütün ameliyatları paylaşmıyor. Benim burnum çık sorunlu bir burun da değildi. Burun ucu fazla uzun burun kökünü o kadar fazla türpülemiş ki alnım bile şişmişti ameliyattan sonra. Burun deliklerim çok açıl duruyor. Burnunun iki tarafında eşit değil bir tarafı daha dazla törpülenmiş kendisine söylediğimde insan yapısı diyor ama ameliyattan önce böyle söylemiyordu. Kısaca ben çok pişmanım. Gideceğiniz doktoru iyi araştırın. Yaptığı hatanın arkasında durabilen tek derdi para olmayan Dr seçin.

Ben Engin Erkal’a ameliyat oldum hiç memnun değilim. İnstagramdan takip ediyorsanız sayfasında yaptığı bütün ameliyatları paylaşmıyor. Benim burnum çık sorunlu bir burun da değildi. Burun ucu fazla uzun burun kökünü o kadar fazla türpülemiş ki alnım bile şişmişti ameliyattan sonra. Burun deliklerim çok açıl duruyor. Burnunun iki tarafında eşit değil bir tarafı daha dazla törpülenmiş kendisine söylediğimde insan yapısı diyor ama ameliyattan önce böyle söylemiyordu. Kısaca ben çok pişmanım. Gideceğiniz doktoru iyi araştırın. Yaptığı hatanın arkasında durabilen tek derdi para olmayan Dr seçin.
Öncelikle çok geçmiş olsun. Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Bu uyarınızı dikkate alacağım, hala doktor arıyorum.
Ameliyat olma kararı vermek çok zor, doktor bulma ve iyileşme süreci daha da zor. :KK35:

Öncelikle çok geçmiş olsun. Tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Bu uyarınızı dikkate alacağım, hala doktor arıyorum.
Ameliyat olma kararı vermek çok zor, doktor bulma ve iyileşme süreci daha da zor. :KK35:
Bende revizyon oldum 3 sene once hic memnun degilim dolguyla kurtardim idare ediyorum oyle..memnun olmayan hastalari var tanidigim

Bende engin hocaya 4.revizyon oldum.cok memnunum .burun ameliyatı bence biraz şans işi beklentide önemli tabiki

X