Dr Erkan Soylu veya Serkan Bariskan

Antalyali_07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
121
19
Slm arkadaslar 2 yil önce burun ameliyati oldum ve malesef burun deliklerim esit degil ve suan Rhinoplasti düsünüyorum.
Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Iki Doktor arasinda gidip geliyorum

DR ERKAN SOYLU veya DR SERKAN BARISKAN

Bu doktorlarda ameliyat olan varmi ve memnun olan varmi acaba??? Lütfen yardim edin..........

Slm canim umarim reviziyon ameliyatin cok iyi gecmisdir...Memnunmusun bende erkan soylu düsünüyorum bu yüzden??
Ben mesajlara çok geç dönebildim iki küçük bebeğim var kusura bakmayın evet revizyon oldum nefes aldıkça kendisine dua ediyorum o kadar ki ben memnun oldum. Çok araştırdım. Şuan sonsuz şükür. Siz naptınız

Merhaba fiyat bilgisini burdan yazmam doğru olmaz sanırım, ilk ameliyat üzerinden 1 yıl 1 ay geçmişti öyle oldum ikinci ameliyatı, tam bir ay oldu bugün ve çok memnunum şuan eve
Merhaba fiyat bilgisini burdan yazmam doğru olmaz sanırım, ilk ameliyat üzerinden 1 yıl 1 ay geçmişti öyle oldum ikinci ameliyatı, tam bir ay oldu bugün ve çok memnunum şuan ❤️
Fiyat ile ilgili Özelden mesaj yazarsanız sevinirim. Neden oldunuz ikinci ameliyatı? Ve revizyon ameliyatında süreç daha mı zor?. Açıkçası ben ilk ameliyatımda çok zorlandım bir daha olamam dedim. Büyük konuştum. Görüntü olarak kötü değil burnum içime sindi. Nefes problemim de pek yok. Sıkıntım iç kısımda geçmeyen bir batma hissi ağrı ve ağırlık. Böyle olunca revizyona karar vermek daha bir zor. Çünkü her şey yolundayken aslında küçük bir problemmiş gibi görünen ufacık bir kıkırdak hayatımın bütün anlarını etkiliyor. Acaba ben mi abartıyorum herkeste vardır belki diye düşünüyorum ama normal bir durum olsa bu kadar etkileyemez herhalde. Birçok doktorla görüştüm onu ordan almak zor değil ama burun yapını tamamen değiştirebilir dediler. Mecburen detaylı bir revizyon düşünmek zorundayım. doktor arayışındayım. Ve çok korkuyorum 🙁

Fiyat ile ilgili Özelden mesaj yazarsanız sevinirim. Neden oldunuz ikinci ameliyatı? Ve revizyon ameliyatında süreç daha mı zor?. Açıkçası ben ilk ameliyatımda çok zorlandım bir daha olamam dedim. Büyük konuştum. Görüntü olarak kötü değil burnum içime sindi. Nefes problemim de pek yok. Sıkıntım iç kısımda geçmeyen bir batma hissi ağrı ve ağırlık. Böyle olunca revizyona karar vermek daha bir zor. Çünkü her şey yolundayken aslında küçük bir problemmiş gibi görünen ufacık bir kıkırdak hayatımın bütün anlarını etkiliyor. Acaba ben mi abartıyorum herkeste vardır belki diye düşünüyorum ama normal bir durum olsa bu kadar etkileyemez herhalde. Birçok doktorla görüştüm onu ordan almak zor değil ama burun yapını tamamen değiştirebilir dediler. Mecburen detaylı bir revizyon düşünmek zorundayım. doktor arayışındayım. Ve çok korkuyorum 🙁
Revizyon olma sebebim başlı başına ciddi anlamda nefes alamıyor olmaktı eğer alabiliyor olsaydım olur muydun derseniz sırf görüntü için olmazdım mesela , estetik olmama rağmen hala ilk ameliyat sonrasında kemerim vardı önden pinch nose deformesi dedikleri mandal burun görüntüsü vardı ama dediğim gibi alışmıştım görüntüye nefes sorunum olmasaydı ameliyat olmazdım revizyon hem maliyetli hemde zahmetli ve bana göre çok ciddi sorun yoksa düşünülmemeli 🙏 mesela Erkan hoca bana sadece görüntü için gelsen ameliyata kabul etmezdim seni dedi ama şükür ki etti sağlık sorunundan dolayı

Merhaba

Merhaba görüştünüz erkan beyle sonuç nedir bende revizyon için kendisini düşünüyorum
Merhaba, evet görüştüm.Oldukça sıcak ve samimi karşıladı ama bana yeni bir ameliyat önermedi.Küçük kusurlarım olduğunu, düzelmenin de küçük olacağını bu küçük düzeltme için yüksek risk,iyileşme süreci ve yüksek maliyete değmeyeceğini söyledi.

Sizin sorununuz neydi peki
Ben burnumun ön görünümünden memnun değilim.Burun ucum önden büyük görünüyor.Köprümde de üzerine bastırılınca belli olan,ışık kırılması yapan boşluklu bir alan var. Yan profil fena değil çok akıllı doktorum sağa sapmış burun ucumu düzelteceğim diye kısaltmış.Projeksiyonu azalmış bana kütük gibi görünüyor.

Ben burnumun ön görünümünden memnun değilim.Burun ucum önden büyük görünüyor.Köprümde de üzerine bastırılınca belli olan,ışık kırılması yapan boşluklu bir alan var. Yan profil fena değil çok akıllı doktorum sağa sapmış burun ucumu düzelteceğim diye kısaltmış.Projeksiyonu azalmış bana kütük gibi görünüyor.
Benim burnumda çok kısalmış işte maalesef üstüne bide arşa kaldırmış ucunu hem yandan hem önden kötü benim sizin doktorunuz kimdi

X