Dr Erkan Soylu veya Serkan Bariskan

Antalyali_07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
121
19
Slm arkadaslar 2 yil önce burun ameliyati oldum ve malesef burun deliklerim esit degil ve suan Rhinoplasti düsünüyorum.
Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Iki Doktor arasinda gidip geliyorum

DR ERKAN SOYLU veya DR SERKAN BARISKAN

Bu doktorlarda ameliyat olan varmi ve memnun olan varmi acaba??? Lütfen yardim edin..........

Revizyon düşünüyorsunuz. Bütçeniz nedir. Erkan Soylu çok farklı fiyatlar veriyor bu yil bir tanıdığım 30 bine olduğunu söyledi,burdan bir iyeye 85 bin demiş (ikiside ilk ameliyat)...Duru Onver'in revizyonunu kendisinin yaptığını duymuştum net olmamakla birlikte şuan kızın burnunu hiç beğenmiyorum. Burun iyice yayılmış... diğer doktoru tanımıyorum. Özelden burnunu atarsan başka doktorlarda önerebilirim... kalin derili degilse guzel sonuc cikacaktir zaten
Onun sanki başta ucu ödemliyken daha inceymiş şimdi ödem geçince saldı sanırım ama hoş bence fena değil

Slm arkadaslar 2 yil önce burun ameliyati oldum ve malesef burun deliklerim esit degil ve suan Rhinoplasti düsünüyorum.

Bu doktorlarda ameliyat olan varmi ve memnun olan varmi acaba??? Lütfen yardim edin..........
Sadece burun deliklerindemi sorun var özelden fotoğraf atarmisin

Erkan Soylu revizyon için düşündüğüm iki doktordan biri.Kendisiyle iletişime geçtikten sonra randevu aldım.Önümüzdeki ay muayene olacağım bakalım.

Merhaba çok teşekkür ederim şuan için gayet memnunum bir sorun yok 🙌 orta kalınlıkta bi deri yapım var ince derili değilim
Merhaba. Ne kadara oldunuz ameliyatı? Ve memnun musunuz? İlk ameliyatınızdan ne kadar sonra oldunuz revizyon ameliyatınızı? Ben de erkan beye olmayı düşünüyorum ama her revizyon mağduru gibi hangi doktora güveneceğime karar veremiyorum.

Merhaba. Ne kadara oldunuz ameliyatı? Ve memnun musunuz? İlk ameliyatınızdan ne kadar sonra oldunuz revizyon ameliyatınızı? Ben de erkan beye olmayı düşünüyorum ama her revizyon mağduru gibi hangi doktora güveneceğime karar veremiyorum.
Merhaba fiyat bilgisini burdan yazmam doğru olmaz sanırım, ilk ameliyat üzerinden 1 yıl 1 ay geçmişti öyle oldum ikinci ameliyatı, tam bir ay oldu bugün ve çok memnunum şuan ❤️

X