Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

Maita merhaba
Naptın oldun mu ameliyat haberlerini bekliyoruz

Selam :))
26si ameliyat oldum. Ve gercekten cok iyi gecti. Ilk gun hastanede yuruyus yaptim ve ertesi gun eve gectik. Ferruh Bey bir gogsum digerinden biraz buyuk oldugundan ameliyatta birine 275cc digerine 255cc koymus. Yarin bandajlari alinacak ve sutyen takacagim. Yatip kalkarken zorlaniyorum ve kollarimi kaldirip cok oynatamiyorum vs. Ancak gercekten dusundugumden cok daha kolay geciyor hersey, cok mutluyum.. Ferruh Bey e cok guvendim ve bunu dogruladi. Detaylari tekrar paylasicam hepinizle cunki ben de buradan cok ilham aldim :)
Dilerim sonuc da harika olur, sabirsizlikla bekliyorum.. :))
sevgiler!!!

Maita geçmiş olsun nasıl oldun göğüsler nasıl gözüküyor

Maita geçmiş olsun nasıl oldun göğüsler nasıl gözüküyor

Selam,
Yazamadim dun. Ancak sunu soylemeliyim, kim bu operasyonu dusunuyorsa Ferruh bey ve ekibine sonuna kadar guvenebilir!! Goguslerim simdiden inanilmaz gorunuyor!! Dun acildi sargilar ve sutyen takildi. Ferruh bey okadar iyi bir ameliyat yapti ki suan (4.gun) ne agri kesiciye ne antibiyotige devam ediyorum. Dun hepsini kestik. Ve ne morarma ne de acim var. Dikislerimin durumu da harika. Ben ameliyat oncesi cok arastirip korkanlardandim. Ama suan dans ediyorum mutluluktan!! :KK66:)
Detayli sormak istediginiz varsa sorabilirsiniz. Ama sonuna kadar Ferruh bey diyebilirim gogus ameliyati icin kolaylikla!!
Sevgiler..

Selam,
Yazamadim dun. Ancak sunu soylemeliyim, kim bu operasyonu dusunuyorsa Ferruh bey ve ekibine sonuna kadar guvenebilir!! Goguslerim simdiden inanilmaz gorunuyor!! Dun acildi sargilar ve sutyen takildi. Ferruh bey okadar iyi bir ameliyat yapti ki suan (4.gun) ne agri kesiciye ne antibiyotige devam ediyorum. Dun hepsini kestik. Ve ne morarma ne de acim var. Dikislerimin durumu da harika. Ben ameliyat oncesi cok arastirip korkanlardandim. Ama suan dans ediyorum mutluluktan!! :KK66:)
Detayli sormak istediginiz varsa sorabilirsiniz. Ama sonuna kadar Ferruh bey diyebilirim gogus ameliyati icin kolaylikla!!
Sevgiler..

Aynı fikirdeyim hangi bölgeden ne düşünülüyorsa düşünülsun ferruh beyi tercih ederdim benim üst bölge tamamdır sıra bacaklarda

Maita Toprak ikinizinde iyileşme döneminin iyi geçmesine sevindim. Beni soracak olursanız hiç ameliyat olmamış gibiyim. Sanki slikonlarla doğmuşum. İyileşme süreci burda bazı arkadaşların anlattığı kadar zor değil, olacak arkadaşlara durulur, 2-3 gün içinde bayağı normalleşiyorsun.

Maita Toprak ikinizinde iyileşme döneminin iyi geçmesine sevindim. Beni soracak olursanız hiç ameliyat olmamış gibiyim. Sanki slikonlarla doğmuşum. İyileşme süreci burda bazı arkadaşların anlattığı kadar zor değil, olacak arkadaşlara durulur, 2-3 gün içinde bayağı normalleşiyorsun.

Çok geçmiş olsun sanada

Cok tesekkürler !!
Kesinlikle katiliyorum :KK66:)

Toprak Tşk ederim hepimize geçmiş olsun forumda biri lipomatik ve lazer lipoliz olacakmış bana ferruh beyi sordu bende memnunum ama meme ameliyatı oldum senin liposakşın olduğunu ve sana danışmasını söyledim

Seve seve yardımcı olurum ben memnunum

Kızlar merhaba bende dün ferruh beye meme büyütme ameliyatı oldum, sizlerin iyileşme süreci nasıl geçti

Toprak Tşk ederim hepimize geçmiş olsun forumda biri lipomatik ve lazer lipoliz olacakmış bana ferruh beyi sordu bende memnunum ama meme ameliyatı oldum senin liposakşın olduğunu ve sana danışmasını söyledim

Kızlar merhaba bende dün ferruh beye meme büyütme ameliyatı oldum, sizlerin iyileşme süreci nasıl geçti

Atıldınız....

Selam :)
Benim ameliyatim uzerinden nerdeyse 20 gun gecti. Ben ilk 4-5 gun kalkip yatarken birinin yardimini aldim. Sonrasinda hersey cok kolay ilerledi. Sporcu sutyeni takmaya basladiginda ve bandajlarin acildiginda kus gibi hissetmeye baslarsin zaten. Suan ben masajla devam ediyorum ve simdiden harika gorunuyorlar. Sadece koltukalti izlerim zaman alacak biraz daha ve bununla da ilgili krem aldim kendilerinden iz vs icin.. hic tedirgin olmana gerek yok cunki Ferruh hoca gercekten cok profesyonel ve ne yaptigini iyi biliyor.
Acil sifalar olsun :KK66:

Cok tesekkurler. Cok guzel oldu :)) Koru Hastanesinde oldum 7500 lira odedim yuvarlak protez takıldı. Resim kıyafetli olsa zaten birsey fark edemezsin ki. Kıyafetsiz de gostermeye sanırım hiç hazır değilim:))) ama emin ol guzel ve dogal duruyorlar esim bile buna sasırıyor:)) Doktora gidince zaten birsuru resim goreceksin, onların icinde benimkiler de olacak:))) Agrım fazla olmadı duzenli spor yaptıgım icindır. Ne sırt agrısı ne baska birsey. Gogus kısmında baskı vb olmadı. Tek sorun gece sırtustu yatamamadı ama dorduncu gece yan yatabildim ve rahatladım. İlk hafta da fazla yoruluyordum ama gittikce o da azaldı ve bitti. Ucuncu hafta hafif spora bile basladım ve bir ay sonunda neredeyse eskisi gibi yapıyordum, tabiki gogus sırt ve kollar calıstırmadan. Sadece bacak kalca ve karın kasları calısıyordum. Yıne de bir ay kadar bence kendine geliyor insan. Ve ameliyattan sonra ozel sutyen hic ihmal etmemek lazım. Cogu doktor sporcu sutyeni kullanıyor diye onlardan vazgectim. Ferruh bey oyle degil)) guzel medikal urunu sutyeni kullandırıyor ... onun icin sonuclar cok guzel cıkıyor))) sutyenin ucreti de ayrı oduyorsunuz yanlıs hatırlamıyorsam 170 lira kadar.
Çok teşekkürler açıklayıcı bir mesaj olmuş.

Benim ameliyat yarın ve ödüm kopuyor kol ve karın lazer lipoliz işlemin sonucu değilde anestezi korkutuyor beni
Merhaba ben bugün ameliyatımi oldum ferruh hocaya 5 saat sürdü zerre kadar ağrım yok sabahtan beri kafede oturuyorum hiç öyle korkulacak bişey yok

Öncelikle geçmiş olsun.
Sonuçlardan memnun musunuz? Ve karın bölgesi için ne kadar ücret ödediniz?

X