Dr.fLy'nin Diyet Günlüğü

dr.kelebek

Love '',
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
43
0
Merhaba Mart ayından beri başladım başlayacagım dediğim diyetime bugun itibariyle başlamaya karar verdim arkadaşlar buraya yazıyorum ki yazılı bi belge olsun:79:
Bel çevrem 68 Basenlerim 105 ölçtüm artık çok üzülüyorum bu duruma ben:KK43:
yaz geldi alışverişe gidemiyorum pantolon denemekten çok korkuyorum çirkin görünüyor çünkü alt bacaklarım ipince :KK43:

ebru şallı nın selülitsavar'ını yapmaya karar verdim hergün yarım saat. ve 45dk-1 saatlik yürüyüş günde..
ek olarak kendime diyet olarak:
sabah: 2 kepek ekmeği bi ince dilim peynir 4 zeytin (haftasonları ek olarak yumurta sarısı)
öğle:sebze yemeği + 1 dilim ekmek
akşam:ekmeksiz çorba
gece:çok acıkırsam 1 elma
ara öğünlerde eti formlarla idare ederim diye düşünüyorum.
ve tabi 2 litre su günlük + her gün maden suyu + yeşil çay(şekersiz)

sizinde eklemek istediginiz destek olacagınız veya benim durumumda olanlar var mıı :26:

bence kendıne bukadr eziyet etme canım =) bende kg verıyorum ama bu şekilde verirsen çok güçsüz düşersin

bak ben diet listemi yazım sana

sabah
kalkarkalkmaz 1 bardak ılık suya 1 yemekkaşığı elme sirkesi 1 çaykaşığı çiçek balı karıştıırp içiyorum.
1 subardağı süt
1 haşlanmış yumurta
2dilim kepekli ekmek
domates
salatalık
maydonoz
az peynıer
3zeytın

yumrta herzaman var ama benım canım bazen ıstemıyor.

öğlen
6- yemek kaşğı sebze yemeği yemkte kıyma yada tavuk eti var ise ekstra et yemıyorum.
2 dilim ekmek ( ekmek yerıne bazen çorba tercıh edıyorum)
yarım kase yoğurt
salata

akşmda aynısı aama benım cnm pek istemıo akşamları slata yoğurt aynı anda yıyemıyorum =(

ara öğünlerde

1 porsiyon meyve
1 salatalık
bazen 2 adet grisin
bazn yarım paket form biküvileri yanı 4-5 tane

araöğünlerim değişio =) bu şkilde 61 kgdan 55,5 kgya düştüm cnm hedefım 53 kg olmak

spor yapamıyorum ama merdivenleri sabah akşm birkere inip çıkıyrum işimde masa başınd aolduğu için asansör kullanmıyorum ve yrume mesafesı oln yerlre yürümeye özen gösterıyorum. inş. herkes başarılı olur ve incecik oluruz =)

birde gunde 2 fıncan yeşilçay içiyorum limonlu- gunde enaz 8 bardak su :KK66:

Son düzenleme:
Konunuz İçeriği Nedeniyle İlgili Başlığa Taşınmıştır.

Keyifli Paylaşımlar Diliyorum:)

Son düzenleme:
X