Dr Harun Çöloğlu

piamuma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2021
1
0
28
Herkese merhaba, kısa bir süre sonra Harun beyle bir burun estetiği süreci geçireceğim. Daha önce kendisinde burun estetiği olmuş olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim 🙏 İlk ameliyatım olacağı için inanılmaz gerginim ve önceki hastalarıyla görüşmeyi çok isterim.

Merhabalar ben Muradiye işler 15 gün önce Doç. dr Mustafa Çelik hocama burun estetiği ameliyatı oldum ve nefes alma problemi ve horlama sıkıntılarım vardı gerçekten çok memnun kaldım burnuma bayıldım herşey için hocama çok teşekkür ediyorum allah razı olsun hergün dua ediyorum kendisine şiddetle tavsiye ediyorum burun ameliyatı olmak isteyen tüm kadın kardeşlerime çok güzel nefes alıyorum aynı anda göz kapağı ameliyatıda oldum ve gözlerimin rengi ortaya çıktı on yaş gençleştim hocama bin değil binbir kez dua ediyorum iyiki tanımışım iyiki Mustafa Çelik hocama ameliyat olmuşum eşim Harun çöloğluna 1 yok önce oldu hiç memnun değil burnu komple tıkalı ve çöktü ve yamuk yaptı şimdi tekrardan ameliyat olacak Harun beyin yaptığı ameliyattan çok sıkıntı cekiyor

X