Dr.Hüseyin Büyükgöl hakkında

eda_84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
19
1
34
Merhaba arkadaşlar,
Daha önce actigim konulara da bakarsanız gördüğüm yaşadığım olayları paylaşarak ınsanlara yardımcı olmaya çalıştım hep. Belki norolojik bir rahatsızlığı olup doktor arastirmasinda olan vardir. Ben huseyin büyükgöl isimli doktordan hiç memnun kalmadim. Yaşadığımı.sizlerle paylaşmak istiyorum
Baş donmesi.sorunu yaşıyordum bir haftadir. Dahiliye doktoru kan degerlerime felan bakti. Normaldi,norolojiye yonlendirdi. Ben de huseyin buyukgole muayene oldum.Mr temiz cikti
Eeg biraz dusensizdi. Eeg deki düzensizliği sikayetlerimle iliskilendirerek bana epilepsi tanisi koydu. Ama receteye vertigo yazdi
Epilepsi ilaci yazdi ama receteye degil,bir kagida yazdi. Receteye yazmiyorum ehliyet felan alamazsin dedi. Hastaneden ciktim. Ilaci yarim kullandim. Bi arkadasimla paylastim durumu ,bana sakin o ilaci kullanma baska bir doktora daha git dedi. Zaten baska bir doktora gitmeyi dusunuyordum ama baş donmemi rahatlatmasi icin yarim kullanmakta bi sakinca olmaz diye düşünmüştüm
Arkadasim o ilaci kullandiktan sonra birakmak insani zor bi hale getirebilir.dedi. hemen Konyadaki baska bir norologa randevu aldim. Onceki tetkikleri o doktora gosterdim. Muayene etti,bi takim hareketler felan yaptırdı. Ve bana epilepsi.boyle olmaz dedi. Korkma dedi.sakin o ilaci kullanma dedi. Vertigo ilaclari verdi.

Ama benim icime şüphe girmisti bir defa. Arastirarak bu konuda turkiyenin en yetkin doktorunu buldum. Ankarada bir prof. Defalarca.televizyonlara cıkmış konuk olarak. Turk norolji dernegi baskani.

Cok kibar ve insana guven veren.bir doktor. Prof. Dr. Ersin Tan...

Beni muayene etti. tetkiklerimi inceledi ve dedi ki 100 kisiyi cagirip gelsek 25,30 tanesinin eeg si boyle.cikar. Sen de kesinlikle epilepsi yok. Hatta bi espri yapti cok guzel bir beynin var istersen seninle degisebilirim dedi. O sıkıntılı animda beni rahatlatti. Peki doktor bey dedim bu vertigo ilaclarini kullanayim mi?
Hayir dedi. Kulak burun bogaza görün ona göre ilaclara başla rastgele kullanma dedi. Konyada kulak.burun.bogaza göründüm. Bi takim testler yapti kesinlikle vertigo yok sende dedi. Ama hangi doktora gitsem tansiyonum hep 9,5 civarinda cikiyordu. Kulak burun boğaz doktoru bana tansoyon düşüklüğüne baglidir. ilac kullanma bu aralar cok tuzlu ayran icerek yukselt dedi.

Hasılı vel kelam ben şu an hic bir ilac kullanmiyorum
1. Norologun dedigini yapsaydim, eoilepsi ilaci kullanacaktim. Ikinci norolog bana 3 sabah.uc aksam günlük 6 doz ilac vermisti. Ersin Tan hocamin yönlendirmesiyle rahatlamis durumdayim

Ozellikle huseyin buyukgol benim psikolojimi bozdu iki uc gun boyunca siddetli bir korku yasadim. Icime suphe düşürdüğü icin ankaralara gittim. Bir suru para harcadim. Kendisinden alacağım var ahirette insaallah

X