Dr. Kamran Efendioğlu, vaser lipo + meme büyütme amelyatım "esmeraldam"

Kizlarrrrr meme diklestirme ve liposuctioun olmam lazim fazla yag alan dr var mi bir kac kisiyle konustum bazi dr cok fazla yag alma taraftari olmuyormus ondan 2 kere ameliyat olmak gerekiyormus dogru mu?

4 aydır sabah akşam bu amelyatlarımla bilgilendim ve ilgilendim. Çok çabuk karar almıştım ve doktorumda sabit kaldım çünkü onu çok sevmiştim, sabah akşam demedi benimle uzaktan uzağa ilgilendi, gerek telefonla gerek maillerle (yüz yüze maalesef görüşemedik, yurtdışından olduğumdan) Allah razı olsun kendisinden. Ama amelyatıma ikibuçuk hafta kala kalp kırizi sonucu vefat etti. Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın inşallah.

Bu dört ayda birçok sıkıntılar yaşadım, gerek psikolojik gerek sağlık yönünden. Doktoruma saygısız davranmak istemem ama yurtdışından geleceğim için ve biletimi herşeyimi ayarladığımdan kendi hayatım devam ettiğinden yeni dr. aramaya başladım.

Ikinci seçeneğim olan dr.u aradım, sağolsun kırmadı beni ve randevumu ayarladı. Adı burda çok geçen bir dr. yanlız asistanının beğenmediğim açıklamalarından dolayı içime kurt düştü. Karnımın lazerden sonra sarkabileceğini söyleyince ertesi gün tekrar aradım ve öyle bişey demediğini iddia etti benimle. Resmimi albümüme yüklüyorum, evet bu karnıma sarkar dedi! Kaç tane dr.la görüştüm, hiç biri böyle bişey dememişti. Içime sinmedi.... lazer lipo içinde pek aydınlatıcı bilgi alamadığımdan devam araştırmalara başladım. Kamran beyle çok görüştüm ve "tamam, işte bu dedim"

Çok uzattım......

Iki çocuk annesiyim ve emzirme döneminden sonra 75 C bedenden 75 A/B ye düştüm. Eğildiğimde boşluklar beni çok mutsuz ediyordu. Boyutuna hiç takılmadım. Ama daha çok lazer lipo için araştırmalara başlamıştım ve ikisi bir arada olsun bitsin istedim. 3 Bölge (karın, bel ve biraz basen) artı meme büyütmeye kara verdim. Boy 1,70 kilo 54. Meme ölçülerim alt 75 cm üst 87 cm (üst yanıltmasın göğüs kafesimde çıkıklık var).

Aşırı asimetrilik vadı, buda dr.u çok uğraştırmış. Sol mememin altındaki kaburga çok girintili çıkıntılı, buraya 375 cc ultra high natrelle takmış, sağ daha yüksekte olduğundan 360 cc high natrelle koymuş. Meme başından kas altına yerleştirildi. Amelyat öncesi nasıl olsun dedi, sadece eğildiğimde bu boşluklar yok olsun yeter dedim, bu çıktı. Şu an 95 cm oldu ölçüm.

Vaser lipoda 1,6 litre yağ alınmış. Ama maalesef karnımı yapmadı, derim çok incemiş orda güzel olmaz ve ihtiyacinizda yok zaten dedi. O andan itibaren zaten benim moralim bozuldu gerisini kendisine bıraktım. Sadece simit ve basen (dış bacak) yapıldı. Netice beni şimdiden mutlu etti bile. Çok şaşırdım, istediğim oldu bile, ödemler giderse bide nasıl olur bilmem. 54 kilo girdim amelyata 58 kiloyum şu an.

Şimdilik herşeyden ve herkesden çok memnunum. Korseden hariç. Dr. bey lazer lipo değilde vaser lipo uyguladı, daha güçlü ve teknolojide lazerden daha etkili olduğunu söyledi. Kendisi kesinlikle illa bunuda yapalım diyen biri değil, hatta tam tersi, yüzdeyüz netice alamayacağı işlemlere yanaşmıyor. Bu yüzden iyiki bu dr.u bulmuşum ve onda olmuşum. Iyiki kararımı değiştirmişim.

KK üyeleri, arkadaşlar yardımlarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim.

Resim yüklemeye sıcak bakmıyordum ama sanırım fikrimi değiştirdim. Vaser resimlerimi şimdi yüklüyorum.

Canım ben de kamran beye oldum ameliyatımı. Onunla birkaç işlem daha dşünüyorum. Beni takip eder misin? Ben de seni takip edeyim sonuçlarıma bakabilirsin ordan.

Cnm bende kamran beyi dusunuyorum fotolarini gorebilirmiyim?

Tabi canım eğer senin de albümün varsa birbirimizi izleyebiliriz :KK66:

Ben ameliyat olalı 1.5 ay oldu ama sadece 2 fotograf paylaştım. Bugün yarın yenilerini koyar, kendi konuma yazar haberdar ederim kızlar sizi :KK54:

Tabi canım eğer senin de albümün varsa birbirimizi izleyebiliriz :KK66:

Ben ameliyat olalı 1.5 ay oldu ama sadece 2 fotograf paylaştım. Bugün yarın yenilerini koyar, kendi konuma yazar haberdar ederim kızlar sizi :KK54:
Cnm ben izlemeye aldim seni sende alirmisin beni meme diklestirme ameliyati oldum ben korkunc kotu oldu simdi revizyon olcam dr arayisi icerisindeyim bu benim son sansim para biriktiriyorum suan:KK43:

Cnm ben izlemeye aldim seni sende alirmisin beni meme diklestirme ameliyati oldum ben korkunc kotu oldu simdi revizyon olcam dr arayisi icerisindeyim bu benim son sansim para biriktiriyorum suan:KK43:

Canım yanlış anlamazsan eğer hiç fotoğrafın yok bu yüzden izlemeye almadım seni. Eğer şuanki halinden albüm yaparsan izlerim tabi ki seve seve. Ama güven açısından, burda işler böyle yürüyor :KK66:

Cnm albumum var beni izlemeye alirsan zaten gorursun ama sen bilirsin saygi duyarim tabiki

X