Dr. Kamran Efendioğlu, vaser lipo + meme büyütme amelyatım "esmeraldam"

A çok az kalmış. Hayırlısı olsun. Inşallah herşey gönlünce olur.

Şimdiki halin nasıl? Beklentin ne?
Müthiş heyecan gece sırt üstü yatma egzersiz yapıyorum alışmaya çalışıyorum ben hiç uyuyamam normalde ama alışkanlığı yüzü koyun uyumak ama uzun süre uyuyamayacagim böyle zaten şimdide uyku tutmuyor. Bide 3. Gün 5 saatlik bir yolculuğa çıkmam gerekiyor sormayı unuttum dr sizce çıka bilirmiyim

Canim ben üçüncü gün son kontrole gittim ve birdahada gidemedim, yurtdişindan olduğumdan. Sen yinede sor, yolculuğuna bağli tabii. Ben 4. gün uçakla evime döndüm.

Uykuya alışıyorsun merak etme. Yeterki yan yatayım diceksin ve bu bile mutlu edecek. Ben birkaç gündür şükür yüzüstü yatmaya başladım.

Heyecanını anlayabiliyorum. Ama neticeni düşün, mutluluğunu düşün. Herşey güzel olacak de.....

Müthiş heyecan gece sırt üstü yatma egzersiz yapıyorum alışmaya çalışıyorum ben hiç uyuyamam normalde ama alışkanlığı yüzü koyun uyumak ama uzun süre uyuyamayacagim böyle zaten şimdide uyku tutmuyor. Bide 3. Gün 5 saatlik bir yolculuğa çıkmam gerekiyor sormayı unuttum dr sizce çıka bilirmiyim
Ben de ilk uyudugum zaman hafif yuz ustu hafif yandan yatardim kendimi hic alistirladil sirt ustu yatmaya ameliyattan sonra hemen o pozisiyona alisiyosun zaten cagre yok :-) ama bende bir haftadan beri yuz ustu yatmaya basladim ama cok once yan yatmaya baslamistim :) hicte rahatsiz etmiyor beni bu silikonlar :KK49:

3 aylık

Cuma akşamı Istanbula gittim, 3 aylık kontrolümü foto olarak yapmak istemedim. Kamran beyle yüzyüze görüşmek ve beni muayene etmesi için cuma gelip pazar döneceğim için beni cuma Esteworld de beklemesini rica ettim. Sagolsun kirmadi beni. Mesayisi bitmesine ragmen beni bekledi. Trafik yoğunluğundan baya geciktim. Esteworld'ün transferi maalesef sadece amelyatlar için geçerli olduğunu ve kontrole geldiğimizde bu servisi sunmadıklarından dolayı kendim gittim.

Kontrolüm çok iyi geçti, dr. 3 aylık fotolarımı çekti, ona arada yolladığım fotolardan daha iyi durduğunu söyledi. Asimetri farkı 6 aya kadar biraz daha iyileşeceğini ama % 100 eşit olmayacağını yani illa iki meme ayni olmasini isterseniz sol memeye memebaşından yukari almamiz gerekecek dedi. Bu benim kafama takilmayan bi olaydi zaten bu nedenle ilerde belki düşünebileceğimi ama şu an bununla mutlu olduğumu söyledim. Çok kibar ve çok ince bi insan, adeta dokunmaya çekiniyormuş gibi sevecen biri. Biraz sohbet ederken asistanlarindan memnun kalmadiğimi arada patavatsız cevap aldiğimi belirttigimde kartini verdi ve herşeyi ona tek tek yazmami istedi. Karnimin lipo olmamasina hala kesin kararliydi bunu daha önce cep tende bildirmişti ve bu nedenle bende ısrar etmedim. Başka dr.la görüştüğümü biliyordu, lazerle belki sıkıntısız olabilir ama vaser le tavsiye etmedi. Irtibatta kalmamızı rica etti.

Kontrolümün iyi geçmesi beni rahatlattı.

Lazer lipo için görüşmem ve gelişmeleri başka konuda bildereceğim.

Yeni 3 aylik foto yüklüyorum :)

Merhaba benimde doktorum kamuran bey bu aksam tekrar görüştüm 300cc uygulayacaktır bünyeye en uygunu buymuş boyum 170 kg 57 300cc az mı olur sizce
Merbaha Ceylan ben kamuran beyle ameliyat olacagim baska dun alpaslan yazmisim kafam karisti !!! 350cc high profi
Merhaba benimde doktorum kamuran bey bu aksam tekrar görüştüm 300cc uygulayacaktır bünyeye en uygunu buymuş boyum 170 kg 57 300cc az mı olur sizce[/QUOTE

Merbaha Ceylan ben kamuran beyle ameliyat olacagim dun alpaslan yazmisim kafam karisti !!! 350cc yuvarlak high profile istiyorum boyum 163 kilom 49 meme 85cm meme alti 73. Malesef onun once ve sonra fotoraflarini hic bir yerde goremiyorum birde yurtdisindan olunca insan dahada az guveni oluyor aceba nasil yapar diye bir kac tane insanda gorsem oh be dicem hic korkum olmicak

Son düzenleme:
Ölçülerimle ilgili bi durum paylaşmak istedim. Konunun başında meme altı ölçüm 75 cm ve amelyattan sonra meme başı ölçüm 95 cm diye yazdım. Kesinlikle yanlış ölçmedim. Bi süre sonra ölçtüğümde, sanırım ikibuçuk aylıkken, ölçüm 73/92 cm olmuştu. Ozaman yanlış ölçmüşüm demiştim ilk dönem için. Ama şimdi 4 ay oldu ve ölçüm 71/90 cm. Benim tek fikrim iki dönem bu beni çok sıkan, nefes bile zor alabildiğim, XSmall korseyi birer aydan iki ay taktım ve tam göğüs kafesimi aşırı sıkan o kalın lastik, kafesimi daraltti diye düşünüyorum. Çünkü o bölgemde pek yağ yok, zayifladım desem oda değil, iki kere yağ alinmasina rağmen şu an 54 kilodan 53 kiloyum, sebebi buda olamaz, yanlış ölçmede olamaz, amelyattan önce dr.da benim ölçtüğüm 75 cm i ölçmüştü.

3 aylık

Cuma akşamı Istanbula gittim, 3 aylık kontrolümü foto olarak yapmak istemedim. Kamran beyle yüzyüze görüşmek ve beni muayene etmesi için cuma gelip pazar döneceğim için beni cuma Esteworld de beklemesini rica ettim. Sagolsun kirmadi beni. Mesayisi bitmesine ragmen beni bekledi. Trafik yoğunluğundan baya geciktim. Esteworld'ün transferi maalesef sadece amelyatlar için geçerli olduğunu ve kontrole geldiğimizde bu servisi sunmadıklarından dolayı kendim gittim.

Kontrolüm çok iyi geçti, dr. 3 aylık fotolarımı çekti, ona arada yolladığım fotolardan daha iyi durduğunu söyledi. Asimetri farkı 6 aya kadar biraz daha iyileşeceğini ama % 100 eşit olmayacağını yani illa iki meme ayni olmasini isterseniz sol memeye memebaşından yukari almamiz gerekecek dedi. Bu benim kafama takilmayan bi olaydi zaten bu nedenle ilerde belki düşünebileceğimi ama şu an bununla mutlu olduğumu söyledim. Çok kibar ve çok ince bi insan, adeta dokunmaya çekiniyormuş gibi sevecen biri. Biraz sohbet ederken asistanlarindan memnun kalmadiğimi arada patavatsız cevap aldiğimi belirttigimde kartini verdi ve herşeyi ona tek tek yazmami istedi. Karnimin lipo olmamasina hala kesin kararliydi bunu daha önce cep tende bildirmişti ve bu nedenle bende ısrar etmedim. Başka dr.la görüştüğümü biliyordu, lazerle belki sıkıntısız olabilir ama vaser le tavsiye etmedi. Irtibatta kalmamızı rica etti.

Kontrolümün iyi geçmesi beni rahatlattı.

Lazer lipo için görüşmem ve gelişmeleri başka konuda bildereceğim.

Yeni 3 aylik foto yüklüyorum :)
ESMERALDAM merhaba. Bu aralar ben de doktor araştırması içindeyim, fikir edinmeye çalışıyorum. Beni izler misin, ameliyattan sonraki halini görmek istiyorum. Güle güle kullan silikonlarını... :)

ESMERALDAM merhaba. Bu aralar ben de doktor araştırması içindeyim, fikir edinmeye çalışıyorum. Beni izler misin, ameliyattan sonraki halini görmek istiyorum. Güle güle kullan silikonlarını... :)
Çok teşekkür ederim, bakabilirsin :)

tşkrlr harika olmuş ne kadar surede normale dondu yani ameliyat sonrası. bunlar ne kadar sure sonrası ay soramadım bile :)
Fotolarım bu haftadan yani 4 aylik hali. 1 ay geçince gayet iyileşiyor ama şu an 4 aylik ve yinede tam yumuşamadı. Protezlerin inmesi 3 ayı buldu bende.

X