Dr. Mehmet Metin Kayseri

gulvegul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
17
12
39
Merhaba arkadaşlar,

Kayseride KBB doktoru Mehmet Metin bey’e burun estetik ameliyatı olanlar tecrübelerini yazabilir mi.

Kendi çapımda yaptığım araştırma sonucu çok iyi yorumlar aldım. Özelden de yazabilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ediyorum

Merhaba arkadaşlar,

Kayseride KBB doktoru Mehmet Metin bey’e burun estetik ameliyatı olanlar tecrübelerini yazabilir mi.

Kendi çapımda yaptığım araştırma sonucu çok iyi yorumlar aldım. Özelden de yazabilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ediyorumDr kız kardeşim 9 ay önce

Merhaba arkadaşlar,

Merhaba arkadaşlar,

Bende Dr.Mehmet Metin hocama kardeşimi ameliyat ettirdim gayet mutluyuz çok memnun kaldık aklımızda hiç soru işaret kalmadı bütün kaygılarımızı giderdi saolsun onun gibi doktor bulunmaz valla

Eşim 5 ay önce dr.mehmet metin hocama ameliyat oldu çok rahat ve konforlu geçti bu sürecimiz eşimde tereddütlü yaklaştı ameliyat korkusu olduğu için ama doktorumuz bizi her konuda önceden bilgilendirdi . Ekibiyle sürekli iletişim halinde olduk her konuda saat farketmeksizin yardımcı oldular .şuanki eşimin bu rahatlamasından sonra ve hocamıza birkez daha çok tesekkür ederiz işini hakkıyla yapan nadir doktorlardan birisi kendisi zaten bunuda yüzyüze daha iyk anlıyosunuz

Bende Doktor Mehmet Metin bey e burun ameliyatı oldum.Nefes alma güçlüğü de vardi şuan çok güzel nefes alıyorum.Üstelik burun estetiğimi yüzüme uygun şekilde ayarladı.Hastaları ile üst düzey ilgileniyor.Asistani çok ilgili bir hanımefendi bütün işlemlerimizde birebir yardımcı oldu saolsun.Etrafimdaki herkes soruyor doktorumu herkese önerimdir.Iyiki varsin Mehmet hocam hersey için teşekkür ederim :)

Mehmet Metine iyi yorum yapanların hepsi reklam yapmak için yeni üye olmuşlar. Mehmet Hoca bunlarla uğraşacağına işini düzgün yapsa da hastalar mağdur olmasa…
Sizde yaptığınız yorumlarda kimsenin anlamayacağı tıbbi terimler kullanmışsınız.Hangi doktorsunuz yada kimin için çalışıyorsanız Mehmet bey i karalamaya çalışmayın.Kendi işinize bakarsanız daha başarılı olursunuz.Ayni gün içinde 5 dk arayla isimsiz hesaptan yapılan yorumlarla böyle platformları kötüye kullanmayın.Çalışın sizde başarılı olun

Mehmet Metine iyi yorum yapanların hepsi reklam yapmak için yeni üye olmuşlar. Mehmet Hoca bunlarla uğraşacağına işini düzgün yapsa da hastalar mağdur olmasa….
Ben sizin Mehmet bey e ameliyat olduğunuza bile inanmıyorum.ben burnumun fotografini atabilirim sizde herhangi bir kanıt gösterin bizde size inanalım hodri meydan

Benim size kanıtlayacak hiçbir şeyim yok. burnumu mahvetti doktor. Kemik cıkıntıları var kolumella hasat. Revizyon için doktor arıyorum. Tek mesajlık üyelersiniz reklam yapıyorsunuz sizi moda şikayet ettim. Reklam yapan üyeler banlanıyor. Kaç senelik KK üyesiyim kimseye yalan borcum yok. Mehmet Metin bu gibi reklam işleriyle uğraşacağına işine baksın da insanlar mağdur olmasın benim gibi

Canım sen iyi misin? Doktor falan değilim ben. Şikayetçi bir hastayım ve internette burnumdaki sorunları araştıra araştıra doktor oldum Mehmet Hoca sayesinde… Tıbbi terimleri bilmem kadar normal bir şey yok. Çünkü sorunlarımı araştırıyorum.

Benim size kanıtlayacak hiçbir şeyim yok. burnumu mahvetti doktor. Kemik cıkıntıları var kolumella hasat. Revizyon için doktor arıyorum. Tek mesajlık üyelersiniz reklam yapıyorsunuz sizi moda şikayet ettim. Reklam yapan üyeler banlanıyor. Kaç senelik KK üyesiyim kimseye yalan borcum yok. Mehmet Metin bu gibi reklam işleriyle uğraşacağına işine baksın da insanlar mağdur olmasın benim gibi
Hanımefendi daha önceki bütün yorumlarınızı okudum ameliyat olmadığınız doktor kalmamış 8 yada 9 defa ameliyat olmuşsunuz kolimellaya takılmayın bir burnunuz kaldığına sukur edin.

Stalka devam. Mehmet metin madem beceremeyecekti mahvedecekti neden yaptı burnumu? beceremeyeceği hastayı almasaydı?!

Önceki doktoruma bak karalamış mıyım? Hala öneriyorum. Çok üzerime gelirseniz mal practice davası açarım. insanı delirtmeyin

Önceki doktoruma bak karalamış mıyım? Hala öneriyorum. Çok üzerime gelirseniz mal practice davası açarım. insanı delirtmeyin
Madem bir önceki doktorunuzdan bu kadar memnundunuz neden üst üste bu kadar ameliyat oldunuz.Yaptırdığınız estetik işlemlerin hattı hesabı yok madem memnun değilsiniz bu kadar adliyenin yeri belli buyrun

Nefesim düzelsin diye oldum burnumu kesti mehmet metin bey… Ben burnumu kısalt mı demiştim ona. Sabrımı zorlamayın yeter artık maddi manevi tazminat davası artı mal practice davası açarım. Trollerinden bıktım kendisinin. Memnun kalmadığımı söyledim diye saldı trolleri üstüme.

Neden almasın yeter ki para olsun hasta memnun veya değil önemli değil. Ben de 2 ay önce oldum hiç memnun değilim nefes almam hala düzelmedi. Burun ucum yamuk oldu. Hakkım haramdır.

Neden almasın yeter ki para olsun hasta memnun veya değil önemli değil. Ben de 2 ay önce oldum hiç memnun değilim nefes almam hala düzelmedi. Burun ucum yamuk oldu. Hakkım haramdır.
Çok geçmiş olsun. Buraya memnuniyetsizliğimizi yazınca yakını, eşi dostu saldırıyor. aklınız varsa mehmet metine olmayın. ben de hakkımı haram ediyorum. şimdi burnumun düzelmsesi için kaburgadan kıkırdak gerekecek. bugüne kadar hiç kıkırdak kullanılmamıştı burnumda sosyal medyadan her yerden habire sponsorluk ile reklamını yaptırıyor, benim gibi hastaları memnuniyetsizliğini belirtince özel mesajla tehdit ediyorlar. Ama doktora bir yaptırım yok ki; mahkemeye versek kazanamayız. ülkede hasta hakları korunmuyor, burnum içine kaçmış gibi, kısa kalkık ucunu kesmis koparmış resmen.

Size de çok geçmiş olsun. Ne vaadler alıp ameliyata girmiştik sonu hüsran. Kayseride en iyisi diye parayı düşünmeden ona gittim ama bu yılki en büyük pişmanlığım mehmet metin. Burun ameliyatı olmak isteyenler doktoru çok iyi araştırın reklamlara kanmayın.Doktorun çok hastası olması iyi bir şey değil. Daha yaptığı ameliyatı hatırlamıyor sonra.

X