Dr Mehmet Özköse burun ameliyatı olan varmı

pnrtlki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2023
10
1
26
Fethiye devlet hastanesinde Mehmet özköseye burun ameliyatı olan varmı acaba ?

Yarın randevum var gidip bi görüşücem bakalım yaptığı ameliyatları görme fırsatım olur inşaAllah

Ameliyat oldunuz mu ? Memnun musunuz? Ne kadara anlaştınız? Bir de ameliyatı nerede yapıyor devlette mi özelde mi ? Şimdiden teşekkür ederim.

Hayır olmadım 21 Eylülde olacağım devlet hastanesinde yapıyor 13 bin bulurmuş
Başka olanlardan tavsiye ile mi gittiniz? Sizden görünce ben de randevu aldım. Ancak yaptığı burunların fotoğrafları yok instagram hesabında. Fiyat olarak uygunmuş, ben bir de Dr Ersoy Tufan'a gideceğim Marmariste. Onun fiyatları nasıl bilmiyorum ama fotoğraflarda yaptığı burunlar güzel.

Başka olanlardan tavsiye ile mi gittiniz? Sizden görünce ben de randevu aldım. Ancak yaptığı burunların fotoğrafları yok instagram hesabında. Fiyat olarak uygunmuş, ben bir de Dr Ersoy Tufan'a gideceğim Marmariste. Onun fiyatları nasıl bilmiyorum ama fotoğraflarda yaptığı burunlar güzel.
Doktorlar sitesinde ki yorumları okuyarak gittim kimseden tavsiye almadım özelleri çok araştırmıştım en ucuzu 30 en pahalısı 100 bine kadar özeldeki doktorda devletteki değilmi diye bi kararla gittim tarihi aldım geldim

Doktorlar sitesinde ki yorumları okuyarak gittim kimseden tavsiye almadım özelleri çok araştırmıştım en ucuzu 30 en pahalısı 100 bine kadar özeldeki doktorda devletteki değilmi diye bi kararla gittim tarihi aldım geldim
Evet haklısınız bugün mesajla sordum Ersoy Tufan için 40 bin lira dedi. Yüzyüze fiyatta yardımcı olur mu bilmiyorum

merhaba güven verdi mi size 19 eylülde amelyatım var ama korkuyorum çok fazla yorum yok tandıkılarımız var olan biri memnun diğeri değil
Bilmiyorum olan iki tane hastasıyla karşılaştım memnunlar benim gördüklerim. Memnun olmayan kişi neden memnun değil acaba bende merak ediyorum 21 eylülde de benim ameliyatım var

X