Dr Pervin karlı da tüp bebek deneyen varmi

Siz pervin hocaya gitmediniz mi? Yaptık tutmadı. Ya açıkçası bizim sağlık sorunumuz farklı, kendimle kıyaslamak istemem sizi, olumsuz bişey de söylemek istemiyorum. Size kalmış tabi. Beni dinlerseniz Ankaraya gitmelisiniz. Ben öyle düşünüyorum şahsen. Tekrar tedavi düşünürsem Ankarada olur
Benim zaten iki gebelikte Ankara'da oldu iki deneme ikisode tuttu çok şükür eğer Ankara'ya giderseniz dr umu tavsiye ederim

Ben tüp bebek konusunda kararsızım henüz. 1 yılı tamamlayıp öyle düşünücez gerekirse. Hoca ayrıntılı bir şekilde bilgilendirdi bizi. Henüz bir işlem yapmadığımız için bir fikrim yok hocayla ilgili. Ardından araştırma hastanesine gittik oradaki hocamız da aşılamadan tüp bebek önermedi. Hsg çekildik şimdi 2 ay bekleyip aşılama deniycez.
19.12.2023 tarihinde VM Medical Park Hastanesi Samsun şubesinde kadın doğum Doç. Dr. **** hanıma muayene oldum. Muayene sonrasında birkaç tetkik ve küçük bir operasyon yapılması gerektiği söylendi ve önceden ücretlerini yatırdık. Operasyon için saat 13:00'te yatış ve ödeme işlemlerimi tamamladıktan sonra ameliyathaneye çıkartıldım ve damar yolu açıldı. Dr. Hanım'ı beklemeye başladık. Ancak beklememiz biraz uzun sürdü, çünkü yeni hastalardan fırsat bulup işlemi gerçekleştirmek için gelemiyordu. Dr. Hanım'ın durumundan haberdar olup olmadığımı sorduğumda, bilgisi olduğunu ve müsait olduğunda geleceği bilgisini aldım ve bu sırada saat 16:30 olmuştu.

Sonunda beklemekten ve bekletilmekten bunalarak oradaki hemşire arkadaşlara muhasebeye indiğimi söyleyerek ayrıldım. Birkaç dakika geçmeden Dr. Hanım'ın sekreteri beni aradı ve dr. Hanım'ın müsait olduğunu, işlemi gerçekleştirmek için beni beklediğini söyledi. Muhasebe ile görüşüp işlemi iptal ettireceğimi öğrendiklerinde (ödediğim ücreti talep ettiğimde) o anda birden müsait olan Dr. Hanım'ın saçma saatlerdir neden beni beklettiğini anlayamadım. Hastaların özel hastaneye gitmelerindeki amaç zamandan kazanmak ve işlemlerini düzenli ve hızlı bir şekilde halletmektir.

Dr. Hanım'ın yaptığı ya da hastane politikası yeni hastalar edinmek değil, işlem gören hastaların işlemlerini tamamlamak olmalıdır. Zaten hasta ödemesini yapmıştır. 'nasıl olsa bu hasta bekler, o para cebimizde' diye düşünerek hastayı saatlerce küçük bir odada stres ve tedirginlikle bekletmek doğru değildir.

X