Dr. Saynur Yılmaz ile Labioplasti Sürecim ve Sonucu

Esranev

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2024
2
1
40
Merhaba,
Labioplasti ameliyatını bir ay önce deneyimlemiş ve öncesinde de uzun araştırmaları olan biri olarak, ameliyat sürecimi tüm detayları ile ameliyatı düşünen tüm kadınlar ile paylaşıyorum.
Öncelikle, öncesinde uzun süre sosyal medya araştırmalarım ve ayrıca çeşitli lokasyonlarda doktor görüşmelerim oldu. Nişantaşı ve Ataşehir’ de dahil olmak üzere yaptığım doktor görüşmelerinde, hiçbiri sonuç ile ilgili net yorumlarda bulunamadı. Saynur Hanım ile görüştüğümde ise ‘çokta güzel olur’ yorumunu alınca Saynur Hanım’dan yana kararımı verdim. Çok zor bir vaka olmama rağmen, istediğim sonucuna da ulaştık. En ideal sonuç, hem aynaya baktığınızda hem de bacaklarınız açık pozisyondaki KUSURSUZ görünümdür. Ameliyattan bir ay geçmesine rağmen bu sonuca ULAŞTIK.
Operasyonun zorluğuna gelince, ağrı eşiği çok düşük biri olarak hiç ağrı hissetmedim diyebilirim. En zor kısmı 2-3 hafta sonra olan ağır kaşıntı. Bu süreçte de sarı kantaron yağı ile kendinize iyi bakmanız önemli. Şunu da eklemeliyim, zor bir vaka olarak, hem labioplasti, hem hudoplasti hem de dolgu yaptırdım. Ameliyatımı hastane de yaptırmama rağmen anladım ki klinik koşullarında da rahatlıkla yaptırılabilecek, basit bir operasyonmuş. 2-3 gün sonra standart hayatınıza dönebiliyorsunuz, hijyen ve bakım en önemlisi.
Yurt dışı ve yurt içi okuduğum makalelerde iç dudakların kapalı olması (barbie vulva) konusunda eleştiriler olsa da en ideali, en rahatı kesinlikle dış dudaklar ile kapanmış iç dudaklar. Her iki süreci de deneyimlemiş bir kadın olarak iletiyorum. Bunun için ameliyat olacağınız doktora sonucu mutlaka sormalısınız ve tabii hedefinizi de net belirlemelisiniz.
Saynur Hanım’ın, diğer doktorların aksine iletişim yönü çok kuvvetli, çok pozitif ve her koşulda mutlaka size çözüm yolu bulacaktır. Anaç tavrından dolayı ise güven ortamı oluşturuyor. Aklınızdan geçen tüm olumlu, olumsuz düşüncelerinizi ise rahatlıkla paylaşabilirsiniz.
Bu ameliyatı düşünen tüm hanımlara Saynur Yılmaz’ı tüm samimiyetimle tavsiye ederim. Ameliyat fobisi olan biri olarak ise endişe duymanıza kesinlikle gerek yok.
Ayrıca, labioplastiyi diğer estetik ameliyatlarından ayrı bir yere koyuyorum. Büyük labio minorlar, kaşıntı, ağrı ve hijyen sorunlarına neden oluyor. Şu an kendimi çok daha rahat ve hafif hissediyorum.
Hem operasyonu hem Saynur Hanım’ı, operasyon düşünenlere tavsiye ediyorum.
Umarım, yorumlarım birilerine ışık tutar.

Saynur Hanım instagram sayfasında asistanının numarası mevcut. İlgili telefon numarasından fiyat alabilirsiniz. Her kişide farklı işlem yapıldığından, yanlış yönlendirmek istemem.

X